Header Ads

Hayat arkadaşımı buldum

Reklam

Şu sıralar altıncı albümünün hazırlıklarıyla meşgul olan Bengü, kariyer macerasını, modaya bakışını ve doludizgin devam eden aşk hayatını Elele dergisine anlattı. Ünlü şarkıcı sevgilisi Akın Altan için, “Hayat arkadaşımı buldum” diyor.

İlk albümünü çıkardığından bu yana, pop müzik deyince ilk akla gelen isimlerden biri olmayı sürdürüyorsun. Bunu nasıl başardın?    

- Her seferinde bir öncekine göre değişip daha iyi bir Bengü ortaya koymak için çalışıyorum. 10 senedir bu piyasadayım. Bir 20 sene daha devam ederim, iddialıyım bu konuda.
  
31 yaşındasın. Aynaya bakınca bir şeylerin değiştiğini hissediyor musun?

- Son bir senede bile içimdeki suların durulduğunu, artık ayaklarımın yere daha sağlam bastığını görüyorum.

Şu sıralar özellikle yabancı pop starlarda, bir ikon olma çabası var. Rihanna, Katy Perry hepsinden ötesi, Lady Gaga! Stil ikonu şarkıcı kavramına sen nasıl bakıyorsun?

- Lady Gaga’nın son giydiği etten kıyafeti bizden biri giyse, belki de psikolojik sorunları mı var acaba diye psikoloğa bile yönlendirirdik. Onlar yapınca yakışıyor ama bizden biri yapınca komik oluyor. Ben daha çok asil olmaktan yanayım.

Moda ile aranda nasıl bir ilişki var?

- Absürt şeyleri taşıyamıyorum. Hiçbir zaman ikonik olmaya da çalışmadım. Normal hayatımda çok sade giyiyorum. Söz konusu sahne olduğunda ise çok iddialı giyiniyorum.

İşadamı Akın Altan’la aşk yaşıyorsunuz. Nasıl tanıştınız?

- Ortak arkadaşlarımız sayesinde sinemada tanıştık. Arkadaş grubumun içinde o da vardı. Sonra hep birlikte yemeğe gittik, sonra da başka bir yere derken, karşılıklı kovalamacalar üç dört hafta kadar sürdü. Ondan sonra da birbirimize açıldık zaten

Ne kadar zamandır birliktesiniz?

- Üç sene oldu.

ANNELİK HİSSİ YOK İÇİMDE

Birlikte mi yaşıyorsunuz?

- Hayır, öyle bir şey yok. Onun evi Anadolu yakasında. Ama gün içinde devamlı birlikteyiz.

Tek taşını o mu aldı?

- Evet. Kendi aramızda nişan yaptık.

Aileleriniz tanıştı mı?

- Ben onunkilerle tanıştım ama o benim ailemle henüz tanışmadı. Çünkü ne zaman evlenmeyi kafaya koyup resmi bir nişan yapacaksak, o zaman ailemle tanıştırırım diye düşünüyorum. Biraz gelenek, göreneklere uygun bir yapım var.

Gelelim asıl soruya, evlilik ne zaman?

- Biz çok iyiyiz böyle. Hayat arkadaşımı, ruh eşimi buldum ama evlilik ne zaman, şimdilik bilmiyorum.
Sen, Ajda Pekkan gibi kariyerim için çocuk yapmayabilirim diyorsun. Ya sevgilin isterse?

- İkimizde de öyle çocuk yapma isteği yok. Çünkü hayatın çok fazla zevkini süren, tadını çıkartan iki tipiz biz. Birçok arkadaşım anne oldu, şu an en yakın arkadaşım da hamile. Bunları görünce çok hoşuma gidiyor, fakat en tatlı bebek arkadaşımın bebeği şu anda! Annelik hissi yok içimde.

BİR FİLMDE ROL ALABİLİRİM

Yeni albüm çalışmalarına başlamışsın. Nasıl gidiyor?

- Bahar aylarında çıkarmayı düşünüyorum. şu an daha başındayız. Beste araştırmalarına başladık.

Oyunculuk yapmayı düşünüyor musun?

- Dizi teklifleri hep oldu, ama dizi oyuncusu olmayı hiç düşünmedim, istemiyorum da. şimdi bir film teklifi var beni heyecanlandıran. Üç-dört ay bir filme odaklanabilirim.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Magazin
Bumerang - Yazarkafe