Ads Area

Büyüleyici bir geceye hazır olun

Büyüleyici bir geceye hazır olun
Sevgililer Günü, belki de hayatınızın en romantik gecelerinden biri olacak ve hayatınızı değiştirecek o teklifi alacaksınız. 

Bu özel akşama hazırlanırken büyüleyici ve eşsiz görünmenizi sağlayacak bir Oleg Cassini tasarımını tercih edebilirsiniz. Özellikle bu sezonun trend rengi bordo ve aşkın rengi ateş kırmızısının kullanıldığı modeller, Sevgililer Günü’nün romantizmine çok yakışacak. Mini ve diz üstü tafta modeller, tül ve dantel detaylarla süslenmiş dekolteli sade formlu elbiseler güzelliğinizi en mükemmel şekilde tamamlayacak.

Oleg Cassini’nin 2015 abiye koleksiyonundaki her biri mücevher ışıltısını yansıtan gece elbiseleri ile Sevgililer Günü’nde çok zarif ve büyüleyici görüneceksiniz. Belki de hayatınızı değiştirecek evlilik teklifini bu özel akşamda alacaksınız. Oleg Cassini’nin birbirinden romantik tasarımları size bu özel anda kendinizi vazgeçilmez ve eşsiz hissettirecek, güzelliğinizi en romantik şekilde tamamlayacak.

Oleg Cassini abiye koleksiyonundaki modellerin tümü zarafetinizi doruğa taşımak için, incelikle tasarlanıyor. Oleg Cassini’nin yeni koleksiyonunda, sezonun en son trendlerinin yanı sıra klasikleşmiş stillere de yer veriliyor. Mini ve diz üstü tafta modeller ile tül ve dantel detaylarla süslenmiş dekolteli sade formlu elbiseler Sevgililer Günü için mükemmel birer seçim. Sevgililer Günü’ne en çok yakışan renkler ise sezonun trend rengi bordo ve aşkın rengi ateş kırmızısı.

Sevgililer günü için en romantik elbiseleri elbisebul.com'da bulabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Haber Yayınlatın | Tanıtım |
Bumerang - Yazarkafe