Ads Area

Türkiye’nin güzel saçlı kadınları: Fahriye Evcen, Cansu Dere ve Aslı Enver

L’Oréal Paris Elseve’in güzellik elçileri Fahriye Evcen, Aslı Enver ve Cansu Dere; L’Oréal Paris Elseve’in yeni reklam filmi için bir araya geldi. Güzellik elçileri, “Elseve ile şampuanını değiştir, saçlarını değiştir” mesajını vererek tüm kadınları şampuanlarını değiştirmeye ve hayallerindeki saçlara kavuşmaya davet ediyor.

Saç bakım uzmanı L’Oréal Paris Elseve, Türkiye’nin en beğenilen kadınlarını bir araya getirdi. L’Oreal Paris Elseve’in güzellik elçileri reklam filminde; farklı problemlere sahip saçlar için özel içerikler sayesinde saçlarını nasıl Elseve ile değiştirdiklerini açıkladılar.

Güzelliklerinin altın kuralının saç bakımı olduğunu belirten Fahriye Evcen, Aslı Enver ve Cansu Dere saçlarını kökten uca onaran, besleyen ve kırıklara karşı koruma sağlayan Elseve saç bakım ailelerinin tercih ettiklerini söylediler. Şampuanlarını Elseve ile değiştirdikten sonra, saçlarındaki belirgin değişimden son derece mutlu olduklarını ve hayallerindeki saçlara ulaştıklarını söyleyen güzeller “şampuanını Elseve ile değiştir, saçlarını değiştir” diyerek tüm kadınlarını şampuanlarını değiştirmeye davet ettiler.

L’Oréal Paris Elseve güzellik elçisi Fahriye Evcen, çekimleri Yunanistan’da gerçekleşen reklam filmi ile ilgili: “L’Oréal Paris Elseve’in üç güzellik elçisi olarak oynadığımız reklam filminde; önceleri kuru ve cansız olan saçlarımı kullandığım ilk günden itibaren yumuşacık, canlı ve parlak yapan şampuanım ile yer aldım; 6 mucizevi yağ besleyici şampuan. Saçlarım 6 mucizevi yağ ile yumuşacık oldu. Yaşadığım bu deneyimden yola çıkarak cansız ve kuru saça sahip kadınlara hayallerindeki saçlara sahip olmaları için şampuanlarını Elseve ile değiştirmeye davet ediyorum” diye konuştu.

L’Oréal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi Aslı Enver: “ Bu sene aralarına katıldığım L’Oréal Paris güzellik elçileri Cansu ve Fahriye ile birlikte, Elseve ile hayalimizdeki saçlara nasıl kavuştuğumuzu anlatmak için kamera karşısına geçtik. Önceleri saç uçlarım sıklıkla kırıldığı için saçlarımı sürekli kestirmek zorunda kalıyordum, sonra şampuanımı Elseve ile değiştirerek Komple Onarıcı Kırık Uç Karşıtı Onarıcı Bakımı kullanmaya başladım ve kırıklarım anında onardı! Artık saçlarımı istediğim gibi uzun kullanabiliyorum” dedi.

Beş yıldır L’Oréal Paris Elseve güzellik elçisi olan Cansu Dere: “Aslı ve Fahriye ile birlikte, hayalimizdeki saçlara kavuşmamızı sağlayan Elseve çözümlerini, tüm kadınlarla paylaşmak için kamera karşısına geçtik. Önceleri setlerde çekilen fönler, yapılan işlemler yüzünden yıpranan saçlarımı, kısa sürede onaran ve yıllardır vazgeçemediğim şampuan benim Elseve’im Komple Onarıcı 5. Benim gibi güçlü saçlarıyla göz kamaştırmak isteyen tüm güçlü kadınları, şampuanlarını ve saçlarını Elseve’le değiştirmeye davet ediyorum.” dedi.

Farklı saç problemlerine özel içerikleri ile hayallerinizdeki saçlara kavuşmanızı sağlayan saç bakım uzmanı L’Oreal Paris Elseve ile siz de şampuanınızı değiştirin, saçlarınızı değiştirin!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Dershane Ankara | Kızılay Dershane |
Bumerang - Yazarkafe