Son haberler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Burcu Özberk'in nişan elbisesi çok konuşuldu!

13 Ağustos 2016 Cumartesi
Star TV’nin sevilen dizisi Şahane Damat’ta Burcu Özberk, her bölüm stiliyle konuşturuyor. Geçen haftaki bölümde mayosu merak konusu olan oyuncu bu hafta da nişan sahnesinde giydiği tuvalet ile sosyal medyada gündem oldu. 

Genç kızların oldukça beğenisini toplayan nişan elbisesinin Zeynep Erdoğan imzalı bir tasarım olduğu öğrenildi. Çok konuşlan elbisenin fiyatı ise 4.800 TL.

ŞAHANE DAMAT HAKKINDA
Melike gurbetçi ailesine İstanbul'da tek başına yaşayabilmek ve ikna edebilmek için küçük yalanlar söylemiş bir kızdır. Ailesi kızının müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır.

Gerçekte ise Melike açlık sınırında yaşayan hayallerine bir magazin dergisinin burç yazarlığı yapacak kadar yakındır. İşin daha da kötüsü ailesine yüzük taktıkları yalanını söylediği cerrah Mehmet Çırağan Melike ile değil patronuyla nişanlıdır.

Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamıştır fakat ucu cerrah Mehmet'e dokunmaktadır. Gerçekler gün yüzüne çıktığında Melike'yi nasıl bir hayat beklemektedir.

Yönetmenliğini usta yönetmen Raşit Çelikezer’in üstlendiği dizinin oldukça kalabalık ve iddialı da bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Başrollerini genç ve yetenekli oyuncular Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı dizide, tecrübeli sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da yer alıyor. Hande Kaptan, Mesut Yılmaz, Murat Carim, Selin Uçer, Binnur Şerbetçioğlu, Köksal Engür, Leyla Göksun ve Selim Gürata’ da oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden.

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder