Ads Area

‘Survivor Partisi’nde keyifli buluşma

Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, İstanbul gece hayatının seçkin mekanlarından Ulus 29’da, Survivor 2016 yarışmacılarının katıldığı özel bir ‘Survivor Partisi’ düzenledi. Survivor 2016’nın ünlü yarışmacılarına Acun Ilıcalı’nın da eşlik ettiği renkli ve eğlenceli partide, tüm davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

Dünyada birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de ilgiyle izlenen televizyon yarışması Survivor 2016’nın sevilen yarışmacıları, ZUBİZU’nun ev sahipliğinde, Ulus 29’da bir araya geldi. Aralarında Survivor 2016’nın şampiyonu Avatar Atakan’ın da bulunduğu, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Ezgi Avcı, Eda Akkaya, Serkan Ercan, Tuğba Özay, Ebru Öztürk, İbrahim Giydirir, Efecan Dianzenza, Nihal Candan, Aylin Şallı, Gizem Kerimoğlu, Damla Can ve Semih Öztürk gibi ünlü isimler, hep birlikte eğlenerek güzel bir gece geçirdi.

Hayata keyif katmaya devam eden ZUBİZU’nun düzenlediği ‘Survivor Partisi’ne, Burcu Esmersoy, Şeyma Subaşı, Levent Kızıl gibi isimler de katıldı. ‘Survivor Partisi’ndeki tüm yarışmacı ve davetliler, Ulus 29’un özel DJ performansı eşliğinde müzikle dolu keyifli saatler yaşadı.

Ayrıca ZUBİZU’nun düzenlediği sosyal medya yarışmasını kazananların da katıldığı ‘Survivor Partisi’nde; ZUBİZU üyeleri, yarışmacılarla sohbet etme fırsatı buldu. Yarışmacıların ilginç Survivor deneyimlerini dinleyen ZUBİZU üyeleri, gece boyunca bol bol fotoğraf çektirdi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi