Ads Area

Best Model of Turkey yarışmasında Estetik Cerrah değerlendirmesi

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur Best Model of Turkey yarışmasında jüri koltuğundaydı

Bu sene 29.’su gerçekleştirilen Best Model of Turkey yarışması finali geçtiğimiz günlerde yapıldı. Erkan Özarman’ın organizasyonuyla hayata geçirilen yarışmada jüri üyeliği yapan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, kız ve erkek modelleri değerlendirdi. Erkeklerde Onur Seyit Yaran ve kızlarda Gizem Kayalı modellik tacının yeni sahipleri oldular.

Ülkemizdeki organizasyon çok iyi

Manken Ece Gürsel ve İbrahim Gayberi’nin sunuculuğunu yaptığı organizasyonun jürisinde, alanının en ünlü ve başarılı isimleri yer alıyordu. Konu hakkında açıklama yapan Op. Dr. Bülent Cihantimur şunları söyledi: “ Özellikle yurtdışında pek çok farklı güzellik ve modellik yarışmasına davet ediliyorum. Geçtiğimiz ay İsveç’te Miss Universe Sweden, birkaç ay evvel de Beyrut’ta World Top Model yarışmasında jüri üyeliği yaptım. Öncelikle ülkemizdeki organizasyonun gerçek anlamda çok çok iyi olduğunu söylemek isterim. Emeği geçen herkesi ayakta alkışlıyorum.”

Amaç diğerlerinden bir adım önde olanı seçip bulabilmek

Cihantimur, geçtiğimiz senenin birincileri Yılmaz Kunt ve Yağmur Aydan’ın taçlarını devrettiği gecede için ayrıca:” Bu tarz organizasyonlar tekstilden, modaya, medyadan farklı pek çok iş kesimine yeni yüzlerin kazandırılmasını sağlıyor. Değerlendirmeyi yaparken total bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Amaç en verimli olabilecek, diğerlerinden bir adım önde olanı seçip bulabilmek. Katılan kız ve erkek yarışmacıların hemen hemen hepsi birbirinden estetik ve hayat dolu genç arkadaşlarımdı. Hepsini kutluyor ve yollarının açık olmasını temenni ediyorum” ifadesinde bulundu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi