Ads Area

Aşıkların bu kış vizyonda göreceği çok şey var

Özel sinema kulübü Sinemia, bu sezonun en çok beklenen romantik filmlerini belirledi. Bilimkurgudan müzikale, erotizmden animasyona bu sezon beyazperdede farklı türlerden hoşlanan herkes için aşk var. 

Kışın soğuk havalarına sinema ile meydan okuyan aşıklar, Sinemia Premium kartları ile diledikleri her yerde, her seansta, istedikleri herhangi bir filmi rahatça izleyebilir, bu sıcacık ve büyülü dünyada romantik bir yolculuğa çıkabilirler.

Yaz aşklarından sık sık bahsedilir, oysaki yılın en soğuk günlerinde aşk insanı bir başka ısıtır ve sinemaseverlerin çok iyi bildiği gibi, kışın romantizm sinemada yaşanır. Özel Sinema Kulübü Sinemia, sevdiğiyle sinemanın sıcacık ve büyülü dünyasında yolculuğa çıkmak isteyenler için sezonun en çok beklenen romantik filmlerini belirledi.

Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, “Sinemia app kullanıcılarının yorumları, paylaşımları ve aramalarına dayanan bir araştırma yaptığımızda, bu sezon vizyona girecek aşk filmleri içerisinde 6 tanesinin öne çıktığını gördük. Bu filmleri incelediğimizde geniş bir tür yelpazesi karşımıza çıkıyor; bilim kurgudan müzikale, erotizmden animasyona, tarihe uzanan filmlerden yerli yapımlara, bu sezon beyaz perdede farklı türlerden hoşlanan herkes için aşk var” dedi. İşte o filmler:

18 Kasım’da vizyona giren İkinci Şans, Asmalı Konak’taki enerjileri ile tüm Türkiye’yi büyülemeyi başaran Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’i yıllar sonra yeniden buluşturuyor.

Brad Pitt ve Marion Cotillard denilince romantizmin doruğa çıkacağı aşikar. İkinci dünya savaşı ortamında geçen romantik hikaye Müttefik, 2 Aralık’ta beyazperdede olacak.

Bir bilimkurgu filmi ne kadar romantik olabilir diye merak ediyorsanız, Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’i buluşturan Uzay Yolcuları’nı 21 Aralık itibarıyla izleyebilirsiniz.

Ryan Gosling ve Emma Stone’ın başrollerinde olacağı Aşıklar Şehri, Los Angeles’ta geçen sanat ve aşk dolu bir hikaye anlatıyor. Müzikal tadındaki filmin vizyon tarihi ise 27 Ocak.

Grinin Elli Tonu ile başlayan çok satan kitap serisinin ikinci filmi Karanlığın Elli Tonu, Şubat ayında seyirciyle buluşacak.

Emma Watson’ın efsanevi Belle rolünde karşımıza çıkacağı, sezonun en çok beklenenleri arasında olan Disney klasiği Güzel ve Çirkin’i izlemek için ise, Mart ayını bekleyeceğiz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi