Ads Area

Yanlış ayakkabı seçimi rahatsızlığa yol açıyor

Vücudumuzun ağırlığını taşıyan ve bizi tüm gün ayakta tutan ayaklarımızın sağlığı çoğu zaman geri plana atılmaktadır. 

Özellikle yaz aylarında daha fazla göz önünde olan ayaklarımız için çoğu zaman görsel kaygılar nedeniyle sağlıksız seçimler yapabiliyoruz.

Ayakkabı Seçimi Çok Önemli…

Yaz aylarında doğru ayakkabı seçimi, dış etkenlere açık hale gelen ayaklarımız için çok önemlidir.
İşin uzmanı olarak konuyla ilgili açıklama yapan Beta Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Taner İkiışık,
"Doğru ayakkabı seçimi, hareket alanınızı genişletecek aynı zamanda ayaklarınızda oluşabilecek rahatsızlıkları da önleyecektir. Çalışan kadınların topuk yüksekliğine, hamile kadınların ayakkabı kalıbına dikkat etmeleri, beylerin ise gün boyu ayaklarının nefes alabileceği modelleri tercih etmeleri gerekmektedir.

Bizler de Beta Ayakkabı olarak kadın ve erkek ayakkabı sektöründe tüketicilerin ayak sağlığını her şeyden önde tutuyoruz. Kurulduğumuz 70'li yıllardan bu güne rahat kalıpları, %100 doğal deriden üretilen ürünlerimizle ayak sağlığını ön planda tutmakta ve özgün tasarımlarımızla göz doldurmaktayız.

Kuruluşumuzdan bugüne gerek üretimdeki bilgi birikimimizle gerek orijinalliği ön planda tutan tasarım ekibimizle jenerasyonların en renkli ve özgün markası olmayı başardık. Bizim ilham kaynağımız yüzde yüz müşteri memnuniyetinden gelmektedir. 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonumuzda %100 deriden büyük bir özenle imal ettiğimiz ayakkabılarımızla şıklığın yanında kalite ve sağlık arayan tüketicilere dokunmaya çalıştık. " şeklinde konuştu.

Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Konuyla ilgili açıklama yapmaya devam eden Taner İkiışık, "Ayakkabının, kişinin ayak yapısına ve fonksiyonuna uygun olması gerekir. Kullanılan ayakkabı, ayakla uyumlu olmasının yanı sıra bulunduğu zeminle de uyumlu olmalıdır. Ayağın hava almasını sağlayacak, terli kalmasını önleyecek yapıda olmalıdır" dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi