Son haberler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Barış Arduç’tan Yedikule Hayvan Barınağı’na anlamlı destek

24 Ekim 2018 Çarşamba
Barış Arduç’un yaşam felsefesi edindiği 7 değerden ilhamla hayat bulan Barış Arduç X NB koleksiyondan her bir parça, şimdi en sadık dostlarımıza can oluyor

New Balance’ın zamansız tarzı ile Barış Arduç’un spor tutkusunun dinamik ve enerjik bir formda buluştuğu, Barış Arduç X NB sonbahar kış koleksiyonunda yer alan parçaların satışından elde edilen gelirin bir bölümü, Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlanıyor, insanların en sadık dostları hayvanlara can oluyor.

Barış Arduç, Yedikule Hayvan Barınağı’nı arkadaşları ve çocuklarla ziyaret ederek, bir gününü barınaktaki hayvanların bakımına ayırdı, hep birlikte mama ve su dağıtımı yapıp, barınaktaki klubelerin boyanmasına yardım ettiler.

Barış Arduç bugünle ilgili ‘’Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki dostlarımızın yaşam alanlarını güzelleştirmek ve hayatlarına dokunmak için bir günü birlikte geçirdik. Benim için çok anlamlı ve özel bir gün oldu.


Hayvan dostlarımızın yaşam haklarını savunmak, onlara layık oldukları hayatları sağlayabilmek için herkesin desteğine ihtiyaç var. Sevgi ve merhamet ile her şeyi başarabiliriz.” dedi.


Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder