Ads Area

Türkiye ve Dünya gündeminde ilk sıralarda yer aldı

Yapımı, proje tasarımı ve senaryosu Mehmet Bozdağ imzalı fenomen dizi “Diriliş Ertuğrul” 5. sezon 133.bölümü ile yine izleyiciyi TRT1 ekranlarına bağladı. Total’de 15.27, AB’de 15.89, ABC1’de 18.21 reyting’leri ve share’i ile tüm rakiplerini açık ara geçerek, reyting rekortmenliğini korudu.

Çarşamba akşamlarının lider dizisi “Diriliş Ertuğrul”un 134. Bölümünün fragmanıyla yeni bölümde Engin Benli’nin de diziye dahil olduğunun ve seyirciyi yine aksiyon dolu sürprizler beklediğinin sinyalini verdi.

“Diriliş Ertuğrul”, her bölüm sürpriz dolu yenilenen kadrosu ve güçlenen konularıyla Türkiye ve dünyada izleyicisini arttırmaya devam ediyor. Total’de 15.27, AB’de 15.89, ABC1’de 18.21 reyting alan dizi rakiplerine oranla üç kat at daha çok izleniyor. Dün akşamki 133. bölümü ile liderliğini korumaya devam eden dizi, sosyal medyada da “dirilişsancağı” etiketi ile büyük yankı uyandırarak, tüm gece Türkiye ve Dünya gündeminde ilk sıralarda yer aldı.

Özel dövüş eğitimlerinden geçen kadro 133. bölümünde yine aksiyon sahneleri ile izleyicinin nefesini kesti. Moğol komutan rolü ile gelecek bölümde “Diriliş Ertuğrul” kadrosuna katılacak olan Engin Benli, yayınlanan fragman ile heyecanı dorukta bıraktı.

Yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği “Diriliş Ertuğrul”da Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Didem Balçın, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ali Ersan Duru, Şafak Başkaya, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İynemli, Emre Üçtepe, Öykü Çelik, Korel Cezayirli, Kerem Bekişoğlu ve Ali Buhara Mete’nin aralarında bulunduğu isimler rol alıyor.

85’in üzerinde ülkede izlenme rekorları kırarak Türkiye’yi temsil eden “Diriliş Ertuğrul” Türk televizyon tarihine hız kesmeden adını yazdırmaya devam ediyor. 5. Sezonun ilerleyen bölümlerinde izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Haber Yayınlatın | Tanıtım |
Bumerang - Yazarkafe