Son haberler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Doğal Fondötenlerin Farkı Ne?

5 Ocak 2020 Pazar
Kusursuz bir cilt görünümü elde etmek istiyorsanız bunun sırrının fondötende gizli olduğunu bilmeniz gerekir. Hangi makyaj stilini uyguladığınız ya da makyajınızda hangi renkleri kullandığınızın hiçbir önemi yok. Önemli olan doğal görünen fondöten çeşitlerini tercih ederek doğal ve bir o kadar da duru bir cilt görünümü yakalamanızdır. Bunu elde etmeniz halinde  sadece göz kalemi ya da sadece hafif bir ruj sürerek bile kusursuz bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Elbette piyasada onlarca farklı markanın yüzlerce fondöten çeşidi bulunuyor. Özellikle makyaj yapmaya yeni başlayanların aklının bir hayli karışması da bundan kaynaklanıyor. Hangi ürünün en doğal fondoten olduğunu tespit edebilmek için çok sayıda farklı fondöten çeşidini satın alarak kullanmak pek akıllıca bir tercih değil gibi görünüyor. Bunun yerine üretimlerinde doğal bileşenlere yer veren  markaların fondöten çeşitlerine yönelmek daha doğru olabilir. Doğal kozmetik dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri Yves Rocher oluyor.  Bu markanın özellikle fondöten çeşitlerinin  büyük bir ilgi gördüğünü ve profesyonellerin tercihi olduğunu bilmeyenler için aktaralım.

Göz kamaştıran kusursuz bir ten görünümü elde etmeyi sağlayan fondöten çeşitleri aynı zamanda geniş bir renk skalası da sunuyor. Ten renginize en uygun olan renk tonunu kolaylıkla bulabiliyor ve böylelikle tamamen doğal bir görünüm elde edebiliyorsunuz.  Fondöten çeşitlerinin cilde mükemmel bir şekilde dağıldığını,  uzun süre topaklanma yapmadan ya da parlama gibi sorunlar yaşatmadan kullanılabildiğini belirtelim.

Özellikle cilt kusurlarını kapatma noktasında son derece başarılı olan Yves Rocher’nin  fondöten çeşitleri doğal materyaller kullanılarak formüle ediliyor. Fondötenlerin gün boyunca cildinizde kaldığını unutmamalısınız. Bu nedenle olabildiğince doğal kozmetik ürünleri tercih etmeniz  cilt sağlığınız bakımından çok büyük bir önem taşıyor. Kapatıcılık noktasında beklentileri fazlasıyla karşılayan ve aynı zamanda doğal bileşenlerle hazırlanan bu ürünleri markanın internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yves Rocher internet sitesinde fondöten çeşitlerinin renk seçenekleri ve aynı zamanda fiyatları hakkında da bilgi yer alıyor. Bazı ürün çeşitlerinin indirime girdiği bilgisini de sizlere aktaralım. Eğer acele ederseniz ayırdığınız bütçe ile daha fazla sayıda doğal kozmetik ürünü satın alabilirsiniz. Türkiye'nin tüm kentlerinden sipariş kabul ediliyor.

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder