Ads Area

Yepyeni bir gençlik filmi: 'Son Parti'

4 genç, bir partiye gitmek için 24 saate ne kadar macera sığdırabilir?

Lise son sınıf öğrencisi Deniz, Birsu, Katre, Savaş ve Ferman’ın 24 saatte başlarından geçen maceralarını konu alan romantik komedi türündeki “SON PARTİ’’ filminin çekimleri tamamlandı.

Şehnaz lisesi öğrencilerinin son kez bir araya geleceği Egemen’in doğum günü, yılın en büyük ve en önemli partisidir. Bu özel gece için hazırlanan ve bunu olabildiğince eğlenceli bir şekilde kutlamak isteyen gençlerin partiye gitme süreci kendi kişiliklerini, arkadaşlık bağlarını ve aşkı keşfedecekleri macera dolu bir güne dönüşecek.

Film, gençlerin sevdiği ve yakından takip ettiği son dönemin öne çıkan yıldız oyuncularını bir araya getirdi.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Enes Ateş’in üstlendiği, çekimleri İstanbul’da yürütülen filmde; dizi ve filmlerde ki başarılı oyunculuklarıyla dikkat çeken Fırat Altunmeşe, Almila Ada, Nil Keser, Ömer Faruk Çavuş, Sezer Sarıçay, Uğur Kurul ve Erdinç Gülener’in yanı sıra sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor.

Yapımcılığını üstlenen Sadi Canpolat, ‘’büyük prodüksiyonu, geniş oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle gençlerin enerjisini, dinamizmini beyaz perdeye taşıdık’’ diyerek filmin yakın zamanda vizyona gireceğini belirtti.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi