Ads Area

Şeyma Subaşı ve Cüneyt Özdemir birbirine girdi!

Şeyma Subaşı ve Cüneyt Özdemir, sosyal medya üzerinde bir röportaj yaptı.

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerinden Cüneyt Özdemir ile röportaj yaptı. Sevgilisi Guido Senia ile birlikte 20 gündür karantinada olan Subaşı, evde olmanın kendisini olgunlaştırdığını söyledi.

Koronavirüsü ilk başlarda ciddiye almadıklarını söyleyerek Türkiye'ye geldikten sonra sevgilisi ile birlikte partiye gittiklerini sözlerine ekledi. Hastanede test yaptırdıktan sonra kendilerini karantinaya aldıklarını da söyleyen Subaşı, "21 yaşından beri hep merak edilen, takip edilen birisi oldum. Sosyal medya sayesinde ünlü oldum, hayatım çok fazla merak ediliyordu.

Ben Tulum'a gitmeden önce, Tulum Türkiye'de peynir olarak biliniyordu" dedi. Özdemir'e "Cüneyt Bey, İbiza’ya gelmek ister misiniz? Ağırlayalım sizi" diye sorunca, Özdemir "Ben İbiza’ya gitmeye başladığımda sen sanırım lise 2’deydin sanırım" demesi de sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu oldu. Yayından sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Subaşı'nın "Acaba bana bu kadar sataşmasının altında gizli bir hayranlık mı yatıyor diye merak etmiyor değilim.

Benden ne bekliyorsunuz bilmiyorum (Ne desem anlamamaktan ısrarcısınız zaten ondan istediklerinizi söylesem bile duymazsınız, ben de kimse için kendim olmaktan vazgeçmem zaten biliyor olmanız lazım) ama şu dönemde size iyi geliyorum anlaşılan" demesi üzerine konuşan Özdemir, "Şeyma kardeşimiz de büyük oyunu çözmüş. Yav he he. Herkes sana hayran! Valla ben özellikle kitaplarına hayranım!" dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi