Ads Area

Aslıhan Gürbüz'den o soruya yanıt!

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından sorulan "Nerede yaşıyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi.

Güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz yıllarda rol aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekimlerini tamamlayıp İstanbul'u terk etmişti.

Sağlık sorunları da yaşayan güzel oyuncu kendisine doğa ile iç içe yaşayabileceği bir hayat seçmişti. Güzel oyuncu, geçtiğimiz gün kendisine "Nerede yaşıyorsunuz?" sorusunu soran bir takipçisine yanıt verdi. Ünlü oyuncu verdiği yanıtta "En çok sorulan soru ‘nerede yaşıyorsunuz?’… Bir suyun kenarında, bir ağacın altında, bir ormanın içinde ya da ıssız olmaya yakın bir adada…

Bu memleketin bir köşesinde, bir çoğunun önünden geçtiği, bir çoğunun göremediği çokçalarının kıymetini bilmediği bir enlem ve boylamda yaşıyorum. Yeşili-maviyi, suyu-gökyüzünü, ağacı-çiçeği, kuşu-yosunu görmeyi çok seviyorum. Uyandığımda karşı evi değil bir ağacı görmeyi, evden çıkınca AVM’ye değil, patikaya uğramayı çok seviyorum. Yani doğayı çok seviyorum, neresi olduğu mühim değil, görüyor ve seviyorsan cennettesin. Koruyor ve saygı duyuyorsan cennetlik… Bu memleketin cennet gibi bir köşesinden herkese selamlar." ifadelerine yer verdi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi