Son haberler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bu görüntüler Survivor'a damga vurmuştu! Meğer sevgilisi varmış...

15 Mayıs 2020 Cuma
Survivor yarışmacılarından Sercan'ın İstanbul'da sevgilisi olduğu iddia edildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 programının yarışmacılarından Sercan, geçtiğimiz haftalarda Gönüllüler takımının yarışmacısı Nisa'dan hoşlandığını söylemişti. Bu sözler üzerine reddedilen Sercan'ın sevgilisi olduğu oraya çıktı.

Günaydın'ın yazarı Bülent Cankurt, geçtiğimiz günlerde köşesine yazdığı yazıda "Sahadaki süratiyle tanınan futbolcu Sercan Yıldırım'ın aşk hayatındaki hızına da yetişilmiyor!

Survivor Ünlüler Takımı'nda yarışan Sercan, konuşulanlara göre adada da huyundan vazgeçmedi; Gönüllüler Takımı'nda yarışan Nisa ile adı aşk dedikodularına karıştı! Aşk haberi doğru-yanlış bilmiyorum ama bildiğim; 'Ada Çapkını' Sercan, Dominik'ten İstanbul'a döndüğünde hayatının şokunu yaşayacak! Çünkü kendisini 15 Şubat'ta Dominik'e uğurlayan sevgilisi Elif Aydın, çıkan aşk haberlerinin ardından, gıyabında da olsa Sercan'ı kapının önüne koydu!

Önceki gün birlikte yaşadıkları evden Sercan'ın pılısını pırtısını toplayıp, bir kamyonla Bursa'ya ailesinin evine yolladı!" dedi. Bakalım bu iddia doğru çıkacak mı?

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder