Ads Area

Demet Özdemir'den sitem dolu açıklama!

Demet Özdemir'den sitem dolu açıklama!Güzel oyuncu Demet Özdemir, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.


Demet Özdemir'den sitem dolu açıklama!


Şu sıralar hakkında sürekli aşk iddiaları çıkan güzel oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından sitem dolu bir mesaj yayınladı. Eski sevgilisi Can Yaman'dan ayrıldıktan sonra adı bir çok ünlü isimle anılan güzel oyuncu, yaptığı açıklamada, "Uzun zamandır biter, zamanla durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim...


Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum... Benim de herkes gibi herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var ...Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip, başkalarıyla berabermişim gibi görünsem de uzun zamandır bir ilişkim yok. 


Yoğun bir tempoda çalışıyor, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum... Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum... Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. 


Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde... Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum." ifadesine yer verdi.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi