Ads Area

Kıvanç Tatlıtuğ'un davasında gelişme!

Kıvanç Tatlıtuğ'un davasında gelişme!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'a açılan vergi davasının bugün yapılan duruşması, eklikliklerin giderilmesi için yine ertelendi.


Kıvanç Tatlıtuğ'un davasında gelişme! 10 yıla kadar hapis...


Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet" suçundan geçtiğimiz aylarda 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. İstanbul Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasına, sanık Kıvanç Tatlıtuğ katılmadı. Tatlıtuğ’un avukatı Bumin Doğruöz ve İstanbul Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı’nın Avukatı Filiz Karahan duruşmada hazır bulundu. 


Tatlıtuğ’un avukatı Doğruöz, bir önceki celsede müvekkilinin babası Erdem Tatlıtuğ’un tanık olarak dinlenmesine karar verildiğini hatırlatarak, vergi müfettişleri tarafından Erdem Tatlıtuğ’un detaylı ifadesinin alındığını, bu nedenle tanık olarak dinlenmesinden vazgeçilmesini istedi. Ara kararını açıklayan mahkeme, Kıvanç Tatlıtuğ'un babası Erdem Tatlıtuğ'un tanık olarak dinlenmesinden vazgeçilmesine karar verdi. Sanığa atılı suçla ilgili rapor hazırlanması için dosyayı bilirkişiye gönderen mahkeme, duruşmayı eksikliklerin giderilmesi için erteledi.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Dershane Ankara | Kızılay Dershane |
Bumerang - Yazarkafe