Ads Area

Didem Moralıoğlu “Sadece Aşk” diyor...

Didem Moralıoğlu “Sadece Aşk” diyor...

Bilinçaltı davranış uzmanı, marka danışmanı ve yazar kimlikleriyle tanınan Didem Moralıoğlu, ilk şiir single’ıyla dijital platformlara hızlı bir giriş yaptı. Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan “Sadece Aşk”, YouTube’da çok kısa süre içinde 500 bin izlenme barajını aştı.

NLP (bilinçaltı) uzmanı, marka danışmanı ve yazar Didem Moralıoğlu, “Ben Marka Olsam”, “Seni Yine Severdim”, “Kafdağı'nın Pusulası” ve “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir” kitaplarıyla geniş bir kitleye mutluluğun formüllerini verdi, düşünce gücümüzün farkına vararak duygularımızı nasıl yönetebileceğimizi, olumsuz duygulardan nasıl kurtulacağımızı anlattı. Moralıoğlu şimdi de aşk acısı çeken okurlarına ve takipçilerine sesleniyor, hem de bir şiirle!

ŞİİR VE ŞARKI BİR ARADA

Didem Moralıoğlu sürpriz bir çalışmaya imza atarak şiir single’ı hazırladı. Moralıoğlu, bir bölümünü şarkı olarak seslendirdiği “Sadece Aşk” şiirini kendisi yazdı. Şiire eşlik eden müziği ise Özge Biroğlu besteledi. Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan eser, dijital platformlarda büyük ses getirdi. Sesiyle de beğeni toplayan Moralıoğlu, şiir dünyasında yeni bir yorum yarattı.

YOUTUBE’DA 500 BİN İZLENME

Didem Moralıoğlu, “Sadece Aşk”ın video klibinde tek başına kamera karşısına geçti. Klipte etkileyici doğa görüntülerine de yer verildi. netd müzik’in YouTube kanalında yayınlanan çalışma büyük beğeni topladı ve çok kısa süre içinde 500 bin izlenme barajını aştı.

AŞKI YİTİRDİK, HER ŞEYDE “NEDEN” ARAR OLDUK

Didem Moralıoğlu, “Sadece Aşk”a yönelik yoğun ilgiden memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Moralıoğlu, “aşk” için de şu yorumu yaptı: “Aşk; hüznü, ayrılığı, kavuşmayı, korkuyu, kaybetmeyi, melankoliyi, mutluluğu belki de kendinden geçme halini içinde barındıran, tüm duyguları kapsayan muazzam bir var oluş halidir. Bu var oluş, kendimizle yüzleşmemiz ve iyileştirmemiz gereken noktalara işaret eder. Her aşk insanı büyütür ve geliştirir. Önemli olan aşk enerjisini sevgi enerjisine dönüştürüp onu daima kalbimizde taşımaktır. Sevgi olan kalpte merhamet ve affetme vardır. Sevgi enerjisi bizi tüm kainatla bütünleştiren bir enerjidir. Maalesef günümüzde aşkı da sevgiyi de tamamen yitirdik, her şeyin arkasında hep bir neden ve niçin arar olduk. Halbuki tüm ‘neden’ ve ‘niçin’ler bizi güçsüzleştiren, sevgisizleştiren olgulardır. Tüm zorluklara rağmen aşk insanı olgunlaştırıp büyüten bir duygudur. Yeter ki aşkla büyümek isteyin.”

“SADECE AŞK”

Biz hep gidenleri özledik

Arkasına bakmadan çekip gidenleri

Geride kocaman bir boşluk bırakıp

Gidenleri özledik biz

Anılarıyla, hüzünleriyle

Bizden alıp gittikleriyle

Biz hep gidenleri özledik

Ve biz onlara “gidenleri unuttuk” dedik

Aslında, şu hayatta hiç kimse

Öyle boşu boşuna girmiyor hayatımıza

Öyle değil mi?

Kimileri sabrı öğretmek için hayatımızda oluyor

Ve süresi dolduğunda ya da bu hayattaki sınavı bittiğinde

Gitmesi gereken hep gidiyor

Gidenleri unuttuk biz

İçimde sen parça parça

Bir an gelir kavuşuruz

Yürekte sen paramparça

Ama hayatımızdan hiç kimse nedensiz de gitmiyor

Tıpkı nedensiz hayatımıza girmediği gibi

Çünkü her karşılaşma ve buluşma bir imtihan

Her tanışma ve sınanma bir ders

Yaşanılan her şey hayat yolculuğumuz için

Öğreneceğimiz adımlardan oluşuyor

Gidenlerin acıları bizi acıtsa da

Gidenleri zaman zaman çok özlesek de

Onlara gittikleri için bazen sitem etsek de

Bizde kocaman bir boşluk bırakıp gidenleri unuttuk biz

Gidenleri unuttuk biz

İçimde sen parça parça

Bir an gelir kavuşuruz

Yürekte sen paramparça


Söz: Didem Moralıoğlu

Müzik: Özge Biroğlu


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi