Ads Area

Bu dizi izleyicilerin kalbine hemen yerleşti!

Bu dizi izleyicilerin kalbine hemen yerleşti!

Fox TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanmakta olan Kefaret dizisi, öyle güzel bir başlangıç yaptı ki izleyicilerin kalbine hemen işledi. İlk 4 bölümü yayınlanan dizinin hikaye kurgusu, akışı ve her sahnesi çok ince düşünülmüş gibi duruyor.

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur da oyunculuk performansları ile çok başarılı işler yapıyor. Mahinur Ergun’u kaleminden çıkan senaryo, Zülfü Livaneli’nin kitabından uyarlandı… Yani hikayesi çok güçlü… 5 yıl önce kızını kaybeden Zeynep’in onu bulma mücadelesinde başından geçenler, yaşadığı travmalar izleyicilere farklı duygular yaşatıyor.

Oyuncuların, karakterlerin hislerini izleyicilere geçirebilme başarısı da Kefaret dizisinin en önemli artılarından birisi. Ayrıca hikaye örgüsü ve anlatımı o kadar güzel ayarlanmış ki, izleyiciler hem sıkılmıyor hem de yeni bölümü heyecanla bekliyor…

Sude, Zeynep’in kızı mı? DNA sonucu 5.bölümde ortaya çıkacak. Tahminler öyle olmadığı yönünde. Lavinya Ünlüer’in de iyi bir oyunculuk sergilemesi izleyicileri mutlu ediyor. Çocuk oyuncu olarak Lavinya bayağı yol kat etti. Ayrıca köydeki Cansu isimli kız çocuğu da izleyicileri çok meraklandırdı.

Gerçekte Zeynep’in kızının Cansu olduğunu düşünen dizi hayranları, DNA sonucunun açıklanacağı 5.bölümü heyecanla beklemeye başladı. 20 Aralık Pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümden ilk fragman paylaşıldı.

Sinan ve Zeynep’in arasında neler yaşanacak? Sude, gerçekten Zeynep’in kızı mı? Eğer öyle değil ise Zeynep, Sude’yi kızı gibi bağrına basacak mı?

İşte Kefaret dizisinin 5. bölümünden ilk fragman:

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi