Ads Area

Öykü Çelik'ten Survivor itirafı: "Beni çıtır çıtır"

Öykü Çelik'ten Survivor itirafı: "Beni çıtır çıtır"

Survivor'a gidecek olan Öykü Çelik yarışmayla ilgili ilk kez konuştu. Şampiyonluk iddiası olmadığını söyleyen oyuncu, "ekipte inanılmaz güçlü insanlar var. Yani beni çıtır çıtır yiyebilirler."

Öykü Çelik'ten Survivor itirafı: "Beni çıtır çıtır"


Survivor 2021'e katılacağı kesinleşen Öykü Çelik ilk kez yarışmayla ilgili açıklamalarda bulundu. Mennan Şahin'in Youtube programına konuk olan oyuncu şöyle konuştu:

"Şimdi değişik bir şey denemeye karar verdim. Ben zaten oyuncuyum. Öykü Çelik’im. İnsanlar bana hep şunu söyledi: Survivor’a gidiyorsun ama sen oyuncusun. Evet oyuncuyum ama bu Survivor’a gitmek istememi değiştiremez. O kadar çok kişi var ki bizim sektörde Survivor’a gitmek isteyen. Sanırım en cesaretlilerinden birisi ben olacağım.

Ben hiçbir zaman işin sonunu hedef koyan birisi olmadım. Bir yarış olur, ben o yarışı kazanmayı hedeflerim. Sonraki yarışı kazanmayı hedeflerim. Böyle böyle gittiğimde sonlara doğru gideceğime inanıyorum yarışmada. Ama birinci olabilirim lafı çok iddialı bir şey çünkü ekipte inanılmaz güçlü insanlar var. Yani beni çıtır çıtır yiyebilirler."

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Dershane Ankara | Kızılay Dershane |
Bumerang - Yazarkafe