Ads Area

Neslihan Atagül'e Tuba Büyüküstün soruldu!

Neslihan Atagül'e Tuba Büyüküstün soruldu!

Eşi Kadir Doğulu ile Etiler'de görüntülenen Neslihan Atagül'e ayrılığı 'Sefirin Kızı' dizisine katılan Tuba Büyüküstün soruldu. Güzel oyuncu bu soruya cevap vermek istemedi ve "Hayırlısı olsun" demekle yetindi.

Neslihan Atagül'e Tuba Büyüküstün soruldu!


'Geçirgen Bağırsak Sendromu' nedeniyle zor günler geçiren Neslihan Atagül önceki gün eşi Kadir Doğulu ile birlikte Etiler'de görüntülendi. "Daha iyiyim gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından böyle biraz daha hayata karışmaya başladım" diyen oyuncu bu süreçte 5 kilo verdiğini söyledi.


Doktor tavsiyesi üzerine 'Sefirin Kızı'ndan ayrıldığını açıklayan Atagül, "Öyle olmak durumunda kaldı. Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım" diye konuştu.


Neslihan Atagül'ün 'Sefirin Kızı'na vedasının ardından kadroya Tuba Büyüküstün katılmıştı. Magazin muhabirleri bu durumu hatırlatarak güzel oyuncuya, "Tuba Büyüküstün dahil oldu diziye, neler söylemek istersiniz?" diye sordu. Bu konuda konuşmak istemeyen Atagül, "Hayırlısı olsun arkadaşlar, bir şey söylemeyeceğim. Sağ olun ilginiz için teşekkürler" diyerek eşinin yardımıyla aracına bindi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi