Ads Area

Serenay Sarıkaya’dan yalnızım mesajı!

Serenay Sarıkaya’dan yalnızım mesajı!

Serenay Sarıkaya, Maldivler'den annesiyle fotoğraflarını paylaşmıştı. Bebek'te görüntülenen oyuncu o fotoğrafların "yalnızım" mesajı olduğunu söyledi.

Serenay Sarıkaya’dan yalnızım mesajı!


Maldivler tatilinden dönen Serenay Sarıkaya önceki gün Bebek'te bulunan bir kaş tasarım merkezinden çıkarken görüntülendi. Yağmur nedeniyle kendisine jest yaparak şemsiye tutan magazin muhabirini kıramayan Serenay Sarıkaya kısa bir röportaj verdi.

Sarıkaya'nın Maldivler'den yaptığı tatilden paylaştığı fotoğrafları Demet Akalın beğenmemiş ve "Kim çekiyor bunları?" diyerek eleştirmişti. Serenay Sarıkaya da "Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz, linki yana bırakıyorum" diyerek annesiyle pozlarını paylaşmıştı.

Bu durumun kendisine hatırlatılması üzerine güzel oyuncu, o paylaşımıyla Demet Akalın'ı hedef almadığını söyledi. Sarıkaya “Demet Akalın’a cevap vermedim. Size ithafen yazmış oldum” diye konuştu.

"BERGEN’İ HEYECANLA BEKLİYORDUM"

Şarkıcı Bergen’in hayatını konu alacak olan 'Bergen' filmi pandemi nedeniyle ertelenen Serenay Sarıkaya, farklı projelere yöneldiğini açıkladı. 'Bergen' filmi ile bazı sıkıntıların yaşandığını ifade eden Sarıkaya, “Ben de çok heyecanla bekliyordum. Bazı sıkıntılar oldu. Yaza doğru birkaç proje başlayacak. Şu an hazırlıklar devam ediyor” diye konuştu. Oyuncu, elinde kahvesi ve örgülü saçlarıyla dikkat çekti.

Serenay Sarıkaya’dan yalnızım mesajı!


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi