Ads Area

Sevilen ünlülerle etkileşim kurmak mümkün!

SEVİLEN ÜNLÜLERLE ETKİLEŞİM KURMAK   “POPİLE” İLE MÜMKÜN

Ünlüler ve hayranlarını kişiye özel videolarla buluşturan ve kısa süre önce kurulan “Popile”, sevilen isimlerle aradaki engelleri kaldırıyor. 

Popile bunun yanı sıra aldığı her siparişte kendi payının bir kısmını anlaşmalı olduğu sivil toplum kuruluşlarına bağışlıyor.

Yer aldıkları projeler ile birçok kişinin tanışmak için can attığı ünlüler, kısa süre önce kurulan Popile ile hayranlarına sesleniyor. Özel videolar aracılığıyla doğum günü, yıl dönümü ve iş tebriği gibi konularda video talebinde bulunan herkesin hayalini gerçeğe dönüştüren Popile, sosyal sorumluluğa da önem vererek, aldığı her siparişte kendi payının bir kısmını anlaşmalı olduğu sivil toplum kuruluşlarına bağışlıyor.

Ünlüler ile hayranlarını birleştirerek herkese mutluluk katmak ve her etkileşimde sivil toplum kuruluşlarına da destek sağlayarak farkındalık oluşturmak amacıyla kurulan Popile, kendisini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkese hitap ediyor. Sıradan hediyeler almaktan ve hediye etmekten sıkılarak “Nasıl bir sürpriz yapmalıyım?” diye düşünenlerin yardımına yetişen Popile, hem hediye edenin hem de hediye edilen herkesin unutamayacağı bir deneyim yaşamasını sağlıyor.

Sevilen ünlülerle etkileşim kurmak mümkün!

Popile’de Her Sipariş Bağışa Dönüşüyor

Popile, her siparişte mutluluğu çok daha fazla kişiye ulaştırmayı da başarıyor. Aldığı her siparişte kendi payının bir kısmını anlaşmalı olduğu sivil toplum kuruluşlarına bağışlayan Popile, diğer uygulamalardan da ayrılıyor. Popile’de bağış yapılacak sivil toplum kuruluşunu kullanıcılar sipariş verirken seçiyor. Ayrıca, sitede yer alan ünlüler de kendi paylarının bir kısmını veya tamamını bağışlayarak toplum yararına faaliyet gösteren bu kurumlara gelen yardımları artırarak sosyal sorumluluk üstlenmiş oluyorlar.

Popile’de Kimler mi Var?

Kurulduğu günden bu yana seçeneklerini her geçen gün artıran Popile’de birçok ünlü isim yer alıyor. Platformda güncel olarak yer alan isimler arasında eski futbolcu Abdülkerim Yılmaz, oyuncu Abidin Yerebakan, oyuncu Alper Kul, sanatçı Aslı Hünel, futbolcu Aycan Yanaç, oyuncu Bahar Şahin, influencer Bilge Su Işık, sanatçı Bülent Serttaş, radyo programcısı Cem Arslan, oyuncu Çetin Altay, oyuncu İlker Aksum, TV sunucusu Özlem Yıldız, eski milli kaleci Rüştü Reçber, futbolcu Sercan Yıldırım, eski futbolcu Serhat Akın, oyuncu Serkan Şengül, futbol yorumcusu Sinan Engin, oyuncu Şafak Sezer, influencer Taklitman TV, şarkıcı Yasin Obuz ve oyuncu Yavuz Seçkin bulunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi