Ads Area

Tamer Karadağlı'nın 'Savaşçı' sitemi!

Tamer Karadağlı'nın 'Savaşçı' sitemi!

Savaşçı dizisinin yeni sezonunda yer alan başrol oyuncularından Tamer Karadağlı, dizinin yayın tarihini hesabından paylaşmıştı. Ancak Fox TV'den gelen uyarı üzerine Karadağlı, paylaşımını kaldırdı ve bir açıklama yaparak kanala sitem etti.

Tamer Karadağlı'nın 'Savaşçı' sitemi!

Fox TV'de yüksek reytinglerle kanalın yüzünü güldüren 'Savaşçı' dizisi yeni sezona bir türlü başlayamamıştı. Sebep olarak pandemi gösterilirken yeni sezon çekimlerinin gecikmesi üzerine dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay kadrodan ayrıldığını açıklayarak 'Yasak Elma'ya transfer olmuştu.

Yaklaşık 1 yıl süren beklemeden sonra 'Savaşçı'ya yeni katılan Tamer Karadağlı müjdeyi verdi. Karadağlı, Instagram'dan bir paylaşımda bulunarak ayın 17'sinde 'Savaşçı' dizisinin yeniden ekranlara döneceğini açıkladı. Fakat usta oyuncu bu paylaşımı kısa sürede kaldırdı.

FOX TV'YE SİTEM

Daha sonra sayfasında bir video yayınlayan Tamer Karadağlı, paylaşımı neden sildiğini açıkladı. Oyuncu, "Paylaşımımı kaldırmak zorunda kaldım. Çünkü müjdeyi Fox TV kendisini vermek istiyormuş. Bizim açıklamamız yasakmış. Ayrıca yayın tarihi ayın 17'si de olmayabilirmiş" derken "Dikkat ettiyseniz hiçbir oyuncu arkadaşım da paylaşım yapamıyor. Çünkü yasak. Biz çekimlerimize devam ediyoruz ama Fox TV hala yayın tarihini açıklamıyor" diyerek kanala sitemde bulundu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi