Ads Area

“Aynı hayal ettiğim şeyi yaşıyorum”

“Aynı hayal ettiğim şeyi yaşıyorum”

Hem PSM Online’dan hem de Zorlu PSM YouTube kanalından Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile seyirci karşısına çıkan Schweppes’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, güzel ve başarılı oyuncu Nilperi Şahinkaya oldu. 

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan Schweppes’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Babası büyükelçi olan güzel ve başarılı oyuncu, babasının mesleği gereği çocukluk yıllarının dört yılda bir ülke değiştirerek geçtiğini ve Türkiye’ye temelli dönüşünün liseye başladığı zaman gerçekleştiğini anlattı. Bürokrasi içerisinde geçen çocukluk yıllarına dair hatırladıklarını; “Aslında farklı ve alışılmadık bir şey olduğunu hissediyordum çocukken de. Büyük davetlerden sofralara konulan ve dışardan içeri doğru kullanılması gereken çatal bıçaklara kadar ortamın farklı olduğunu hissediyorsun bir şekilde.” sözleriyle ifade etti. Çocukluk yıllarındaki sürekli yer değiştirme halinin Türkiye’ye temelli dönüşünde bir sıkıntı yaratıp yaratmadığı konusunda ise “Türkiye’ye dönmeye en hazır olduğum zamanda geldiğimi hissediyorum. Hiçbir adaptasyon sorunu yaşamadım, yalnızca dört yılda bir ev değiştiriyorum hala. Dördüncü yıla doğru ev üstüme üstüme gelmeye başlıyor belki de o çocukluk yıllarından kalan alışkanlık sebebiyledir.” açıklamasında bulundu.

“Aynı hayal ettiğim şeyi yaşıyorum”

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta kendisine yöneltilen soruları büyük bir samimiyetle yanıtlayan güzel oyuncu, planlı ve programlı olmak konusunda takıntılı olduğunu da itiraf etti. Ani gelişen durumlar karşısında kendisini rahat hissetmediğini belirten başarılı oyuncu; “Benim için her şey planlı ve programlı olmak zorunda. Hayatı akışına bırakamıyorum. O kadar ki, mesela evdeyim ve hiçbir işim yok, bir arkadaşım aradı senin evin oradayım hadi bir kahve içelim dedi. Benim için çok ani olduğu için buluşamam mesela onunla. Programlar bir üç gün öncesinden ayarlansa fena olmaz benim için, ya da en azından bir dört saat önceden bilmeliyim ki kendimi mental olarak hazırlayabileyim.” sözleriyle stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu.  

Kariyerinde şu an bulunduğu nokta için “Aynı hayal ettiğim şeyi yaşıyorum.” ifadelerini kullanan başarılı oyuncu kadrosunda yer aldığı Cem Yılmaz’ın yeni dizisi “Erşan Kuneri” için de çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Çekimlerine Haziran ayı sonunda başlayacakları dizi için üç aylık oldukça yoğun bir çekim takvimlerinin olduğunu da belirten Şahinkaya, Cem Yılmaz ile üçüncü defa çalışmasına rağmen kendisiyle ilk defa bu kadar yoğun ve sıkı bir çalışma takvimi içerisinde yer almaktan duyduğu heyecanı da gizleyemedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi