Ads Area

Sude-Tunahan Bodur kardeşler kimdir ?

Sude-Tunahan Bodur kardeşler kimdir ?

Son günlerde yaşadığı lüx hayatları ve başarı hikayeleri ile gündeme oturan İnstagram ile tanınan Bodur kardeşler kimdir ?

Sık sık beraber paylaşım yapan Sude-Tunahan Bodur İnstagram platformunda en sık aranan ve takip edilen fenomenlerden oldular.

Takipçileri fenomen kardeşlerin hayatları hakkında sık sık arama motorlarında soru sormaya başladılar.

Gelin bu genç girişim hikayesinin mimarlarını beraber inceleyelim

  • Antalya’da doğup büyüyen kardeşler Bodur ailesinin tek veliahtlarıdır.
  • Lise yıllarından beri yaşam tarzlarıyla ve yaptıkları işlerle dikkat çeken Sude Nisa-Mustafa Tunahan Bodur fazla kitleye sosyal medya üzerinden sahipti.
  • Yapıları olarak hırslı ve bir şeyleri elde etmek için oldukça çaba sarf ettiklerini söylemektedirler.
  • Tunahan Bodur Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okurken Sude Nisa Bodur ise çok büyük işlerle gündeme gelicez diyerek bir yandan da üniversiteye hazırlandığını sosyal medya hesabı üzerinden belirtmiştir.
  • Özel hayatlarını dışa yansıtmayan kardeşler daha çok yaptıları işlerle ve başarılarıyla gündeme gelmek istediklerini de eklemişlerdir.
  • Sık sık sosyal medya üzerinden beraber paylaşım yaptıkları, günlerini beraber geçirdikleri de dikkatlerden kaçmamıştır.

YENİ PROJELERİ HAKKINDA BAHSETTİLER

Genç yaşta oyunculuk şarkıcılık gibi bir çok konuda profesyonel olarak adından söz ettiren kardeşler yeni projelerinin olduğunu kendi tekstil şirketlerini kurduklarını da sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Uzun süredir influencer mesleğini sürdüren hikaye ve fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken Sude Nisa Bodur şık olmaya özen gösterenlerin ilham kaynağı olacak.

“Biz harika bir takımız, bir an olsun yolumuzdan vazgeçip dönmedik” diyen kardeşler şuan çok yoğun tempoda çalıştıklarını, tek bir sektörde olmadıklarını söylediler.

Büyük hedeflerimiz var zamanla hepsi gerçekleşecek şimdilik bir kısmını söylemeyi tercih etmiyoruz diyen kardeşlerin bir yandan da sosyal hayatlarını ihmal etmediklerini görüyoruz.

Lüx paylaşımları ile dikkat çeken kardeşlerin yaptıkları paylaşımlarda dünya markası ürünleri kullandığı görülüyor.

Her kesime hitap eden ürünlerin olduğunu duyuran kardeşler ilerleyen günlerde detayları paylaşıp bomba gibi gündeme düşeceklerini belirtti.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Dershane Ankara | Kızılay Dershane |
Bumerang - Yazarkafe