Ads Area

Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Afra Saraçoğlu

'Sürpriz doğum günü kutlamalarını yapamıyorum'
Kendi gündemlerindeki konuları tek tek masaya yatırıp konuklarına düşündürücü sorular sorarak dost muhabbetlerinin içine izleyenleri çeken Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan programları Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Afra Saraçoğlu oldu. 

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları, izleyenleri samimi, eğlenceli ve düşündürücü filtresiz bir dost muhabbetine dahil ettikleri, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan ‘Teras Noir’ programına bu hafta Afra Saraçoğlu konuk oldu. 

“Sürpriz Doğum Günü Kutlamalarını Yapamıyorum”

Afra Saraçoğlu, her hafta ilginç sorularıyla konuklarını ters köşe yapan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in “Doğum günlerinde aşırı eğlenen bir doğum günü insanı mısın yoksa tüm ilgi sende olduğu için gerilip sıkılan biri misin?” sorusuna “Ben doğum günü kutlamalarına, uğraşlarına veya mekan ayarlamalarına beni seven insanları kırmamak için bir şey söylemiyorum. Ancak evde de kutlasak benim için yeterli olan bir durum. Biraz geriliyorum bu uğraştan açıkçası. En son hatta 10 Mayıs’ta Mert’in (Yazıcıoğlu) doğum günüydü işte ailesi arkadaşları gelecek mekan baktığım sırada Mert’e ‘Yarın yemek yiyelim… başbaşa’ dedim. Sanırım ben de sürpriz yapamıyorum ya da hep çaktırıyorum. Çünkü neden ‘Başbaşa yemek yiyelim’ dersin ki yani ‘başbaşa’ diye neden vurguluyorsun? Benim cümlem de değildir bu arada hiç. Mesela arabada gidiyoruz, telefon arabaya bağlı ve ekranda sürekli arkadaşlarından doğum günü sürpriziyle ilgili gelen mesajlar düşüyor filan yani benim de çaktırmadan pek yapabildiğim şey değil sürpriz doğum günü kutlamaları.” cevabını verdi.

“Otomatik Portakal’daki Alex karakterini oynamak isterdim”

Afra Saraçoğlu, Efe Tunçer’in “Israrla veya hırsla oynamayı arzu ettiğin bir rol var mı?” sorusuna “Öyle bir şey istesem de şartlar el vermiyor. İçimi gıcıklayan, arzu ettiğim bir rolü oynamaya sektör koşulları pek elverişli değil açıkçası. Bir örnek vermek gerekirse sosyopat bir karakter örneği verebilirim; “Otomatik Portakal”daki Alex karakterini oynamak isterdim. Ancak şartlar el vermediği için böyle şeyleri istemiyorum hayal kurup üzülmemek adına. Bir ara “Mean Girls”te de oynamak istiyordum ve öyle bir karakter oynamak şahane olurdu. Ancak sektörün pek alakası olmadığından artık bunlarla ilgili hayal kurmuyorum.” cevabıyla Meriç Aral ve Efe Tunçer’e dürüst açıklamalarda bulundu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi