Ads Area

Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Benden Ne Olur?

Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Benden Ne Olur?

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayan The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ orijinal dizilerinin yanı sıra son dönemin başarılı yerli filmlerini sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Aslı T. Kızmaz’ın aynı adlı romanından uyarlanan ‘Benden Ne Olur?’ sinemalardan sonra 29 Temmuz’da ilk defa ve sadece Disney+’ta olacak.

Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayan ve ilk günden bu yana yerli, yabancı tüm içerikleriyle ilgiyle takip edilen Disney+, film arşivine 29 Temmuz’da son dönemin dikkat çeken yapımlarından ‘Benden Ne Olur?’ filmini ekliyor. Aslı T. Kızmaz’ın, çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer alan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı 21. yüzyılın modern kadınının eğlenceli maceralarını konu alan ‘Benden Ne Olur?’ filminin yönetmenliğini Murat Şenöy üstleniyor. Yapımını Medyapım, Ay Yapım ve CJ ENM’ın gerçekleştirdiği filmin başrolünde Hazal Kaya yer alırken, kadroda kendisine Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi deneyimli ve başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Benden Ne Olur?
İzleyen herkesin, özellikle de kadınların kendi hayatlarından kesitler bulacağı film, bir kadının hayat yolunda kendini bulma hikayesini konu alıyor. ‘Benden Ne Olur?’ 28 yaşına gelmiş fakat beklenen düzenli hayatı olduramamış Sertab’ın savrulan hayatında tutunmaya karar vermesiyle başlayan maceralarına izleyenleri ortak ediyor. 21. yüzyılın modern kadınının gözünden eğlenceli bir dille beyazperdeye taşınan film, sinemalardan sonra 29 Temmuz’da ilk defa ve sadece Disney+’ta yerini alacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi