Ads Area

Şevval Sam'ın Yasak Elma’dan ayrıldığı iddia edilmişti!

Şevval Sam'ın Yasak Elma’dan ayrıldığı iddia edilmişti!
Geçtiğimiz haftalarda Şevval Sam'ın 5 yıldır başrolünü oynadığı Yasak Elma dizisinden ayrıldığı iddiası gündeme gelmişti. Dün akşam Disney Plus'ın lansmanına katılan dizinin diğer başrol oyuncusu Eda Ece, söz konusu iddia için açıklama yaptı...

Şevval Sam'ın Yasak Elma’dan ayrıldığı iddia edilmişti! Dizinin başrolünden açıklama geldi

Fox TV'de ekrana getirilen Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın başrolü paylaştığı Yasak Elma dizisi, 13 Haziran Pazartesi günü yayınlanan bölümle sezon finali yaparak ekrana ara verdi. Sezon finalinde Berk Oktay, Şevval Sam ve Eda Ece'nin içinde olduğu araç kaza yaptı. Sam'ın o kaza sonrası diziden ayrıldığı iddia edildi. Dün akşam Disney Plus'ın lansmanına katılan dizinin diğer başrol oyuncusu Eda Ece, söz konusu iddia için açıklama yaptı.

“ŞEVVAL SAM DİZİDEN AYRILMADI”

Berk Oktay, dün sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Yasak Elma’dan ayrıldığını duyururken Şevval Sam’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Dün akşam Disney Plus’ın etkinliğine katılan Eda Ece ise konu hakkında konuştu.

İddianın doğru olmadığını söyleyen Ece, “Şevval diziden ayrılmadı. Patronumuz şimdilik dinlenmemizi istedi, bu konu daha sonra konuşulacak. Hem senaristlere hem de bize 1 ay müsaade ettiler” dedi.

"HEM KANALA HEM DE DIJITALE ÇALIŞACAĞIM" 

Geceye Raşit Bağzıbağlı imzalı turuncu bir kıyafetle katılan Eda Ece, Disney Plus'ın tanıtımından yer almasıyla ilgili de "Hem kanala hem de dijitale çalışacağım. Projem henüz belli değil, önümüzdeki aylarda netleşir" şeklinde konuştu.

YASAK ELMA SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Çağatay’ın Doğan’a yaptıklarından sonra Doğan gözünü karartır ve Çağatay’dan ebediyen kurtulmaya karar verir. Ne yazık ki, planı sandığı gibi gitmeyecek ve büyük bir felaketle sonuçlanacaktır.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi