Ads Area

Oğuzhan Koç: “Aşkın beni yendiği ortada”

Oğuzhan Koç: “Aşkın beni yendiği ortada”

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in bu haftaki konuğu hem özel hayatıyla hem de romantik şarkılarıyla gündemde olan Oğuzhan Koç

‘Aşk Beni Yendi’ şarkısını geçen haftalarda hayranlarıyla buluşturan Oğuzhan Koç ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programında önemli açıklamalar yaptı: “Aşkın beni yendiği çok ortada. Her şeyiyle. Kalpten ruhtan öyle geldi. Bence birini çok sevmek insanı çok daha üretken hale getiriyor. Hakikaten birine aşkla bağlıysan o sana oturtup şarkılar yazdırıyor. Ben de bunun pozitif yansımalarını çok daha fazla görüyorum.” 

Kariyerine ‘Çok Güzel Hareketler’ programıyla başlayan Oğuzhan Koç “O programda o skeçleri yazan, orada oynayan eğlenceli adamım ama evet, mum ışığının başında gitarla o şarkıyı söylemeye bayılan da benim. ‘Üç Adam’ arasında yakışıklı olmak kolaydı. Çok zorlanmadım. ‘Üç Adam’ın yakışıklısı olduğum için de kimse madalya takmadı bana” diyor. 

26 Ağustos’ta nişanlısı Demet Özdemir ile evleneceklerini açıklayan Koç: “Demet çok gerçek biri… Tanıdığım en gerçek, en enerjik, en pozitif insan olabilir” diyerek ilişkisi hakkında da konuştu. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi