Ads Area

Tom Cruise ilk olacak! Uzaydan 'dünyayı' kurtaracak

Tom Cruise ilk olacak! Uzaydan 'dünyayı' kurtaracak
Uluslararası Uzay İstasyonu’nda çekilecek filmde oynayacak olan Tom Cruise, uzay yürüyüşü yapan ilk sivil olacak.

Aksiyon filmlerinde tehlikeli sahneleri dublör kullanmadan bizzat kendisi oynayan Tom Cruise, şimdi bu özelliğini uzaya taşıyacak. Universal Pictures kurumunun başkanı Donna Langley, BBC’ye yaptığı açıklamada, Doug Liman yönetmenliğinde Uluslararası Uzay İstasyonu’nda film çekileceğini, ünlü aktörün filmde uzay yürüyüşü de yapacağını söyledi.

"DÜNYAYI KURTARACAK TEK KİŞİ"

Langley, “Tom Cruise bizi, dünyayı uzaya götürecek. Plan bu. Tom'la geliştirme aşamasında olduğunmuz harika bir projemiz var. Bir roket alıp uzay istasyonuna göndermek istiyoruz. Umarım Tom, istasyonun dışında uzay yürüyüşü yapan ilk sivil olacak” dedi. 

Cruise’nin filmde canlandıracağı karakterin “Dünyayı kurtaracak tek kişi” olduğunu belirten Langley, filmin büyük bölümünün dünyada çekileceğini açıkladı. Liman ve Cruise daha önce “Edge of Tomorrow” (2014) ve “American Made” (2017) gibi filmlerde birlikte çalışmışlardı. İkili hem NASA hem de Elon Musk'ın SpaceX şirketi ile görüşüyor. Uzay filmiyle ilgili daha fazla detay verilmiyor. İçeriden alınan bilgilere göre Cruise, filmden 30 ila 60 milyon dolar arasında bir ücret alacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi