Ads Area

Petek Dinçöz: ‘Her gün aynada genetiğimle oynuyorum’

Petek Dinçöz: ‘Her gün aynada genetiğimle oynuyorum’
‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’te bu haftanın konuğu Petek Dinçöz 

Hürriyet YouTube kanalında yayımlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programının bu haftaki konuğu Petek Dinçöz. Ünlü şarkıcı yeni evliliğinden kariyerine, hayatındaki birçok gelişmeyi Hakan Gence ile paylaştı.

Çocuk sahibi olduktan sonra olgunlaştığını söyleyen Petek Dinçöz: “Eskiden biraz denyoydum, şimdi çok sabırlıyım. Doğuma takma kirpikler, kaynaklarla girdim... Çocuk beni güzel görsün istedim. Öyle çılgınlıklarım olabiliyor. Şimdilerdeyse bir doğallıktır gidiyor. Kuaförler, fön çekmeyi, maşa yapmayı unutacak. Sahnede doğal olmayacaksın. Ben olabildiğince frapan, kokoş olmak istiyorum.  Her gün aynada genetiğimle oynuyorum. Aynanın karşısına geçip kendimi motive ediyorum. Deliymişim gibi bakma bana lütfen!”

Konu aşktan açılınca Petek Dinçöz “Nida (Büyükbayrakdar) benim çocukluk aşkımdı. Aslında biz 17 yaşındayken tanışmıştık. Âşık oldum, sevdim ama yaşım çok küçüktü. Ailem o sebeple istemedi ve beni İzmir’e kaçırdılar. Sonraki yıllarda Nida ile ilk görüntülü konuşmamızda elim ayağım titredi” diyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi