Ads Area

'Başımızın üstünden füzeler geçerken bile biz aşağıda oyun oynuyorduk'

'Başımızın üstünden füzeler geçerken bile biz aşağıda oyun oynuyorduk'

Kanal D ekranlarıyla buluşan ‘Veda Mektubu’ dizisinin başrol oyuncularından Selim Bayraktar ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’e konuştu

İlk bölümüyle merak uyandıran ve her çarşamba Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan ‘Veda Mektubu’ dizisinin oyuncularından Selim Bayraktar, Hakan Gence’nin bu haftaki programına konuk oldu ve çocukluğuna dair anılarını paylaştı.

Çocukluk yılları Irak’ın Kerkük şehrinde geçen Selim Bayraktar, “Yedi yaşına kadar çok şahane bir çocukluk yaşadım. Sonra savaş başladı. Başımızın üstünden füzeler geçerken bile biz aşağıda oyun oynuyorduk. Şehirlerarası bombardıman vardı; dışarıda oynuyoruz, üstümüzden bir gün uçak geçti. O uçak Tahran’a bombardımana gidecekmiş. Uçak evlerin üstüne düştü, gözümüzün önünde içindeki silahlar, füzeler patlamaya başladı” dedi. Hayatın bazen acıdan, bazen mutluluktan ibaret olduğunu söyleyen oyuncu, “En zor vedam, 11 yaşında terk ettiğim, çocukluğumaydı. Başka bir hayat, başka arkadaşlar... Çocukluk arkadaşlarımın çoğu öldü. Yaşadığım, doğduğum evi, iki valizle bıraktım” diye devam etti.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi