Ads Area

'Indiana Jones ve Kader Kadranı’, 30 Haziran’da vizyona girecek

Indiana Jones ve Kader Kadranı’, 30 Haziran’da vizyona girecek
Sinema tarihinin kült serilerinden ‘Indiana Jones’un yeni filmi ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’nın dünya prömiyerinin bu seneki Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirileceğinin açıklanmasından sadece birkaç gün sonra filmden yeni fragman geldi. Londra’da gerçekleşen ‘Star Wars Celebrations’da filmin oyuncuları Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen ile yönetmen James Mangold’un katılımıyla gösterilen fragman büyük heyecan yarattı. Harrison Ford’un efsanevi arkeolog Indiana Jones’a yeniden hayat verdiği ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’, 30 Haziran’da vizyona girecek. 

Londra’da düzenlenen ‘Star Wars Celebrations’ etkinliğinde büyük bir sürpriz yaşandı. ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’ filminin yıldızları, yönetmeni ve yapımcıları, serinin hayranlarını yepyeni fragmanı ve resmi afişi paylaşarak şaşırttı. Oyuncular Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen ile yönetmen / senarist James Mangold ve yapımcı Kathleen Kennedy’nin katıldığı etkinlikte, Harrison Ford da ilettiği mesaj ile heyecanla beklenen serinin son filmine dair yeni detayları paylaştı. 

Indiana Jones ve Kader Kadranı’, 30 Haziran’da vizyona girecek
Efsanevi oyuncu Ford’un son Indiana Jones macerası olacak film, 18 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirecek ve 30 Haziran’da ise sinemalarda gösterime girecek. 

Lucasfilm imzalı ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’nda Harrison Ford efsanevi kahraman arkeolog olarak soluksuz bir serüvene atılacak. Filmde Ford’a Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Toby Jones, Boyd Holbrook, Ethann Isidore ve Mads Mikkelsen eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Dershane Ankara | Kızılay Dershane |
Bumerang - Yazarkafe