Ads Area

Selen Özyurt: 'Phuket seyahatimi iple çekiyorum'

Selen Özyurt: 'Phuket seyahatimi iple çekiyorum'

Gezdiği yerlerde ruhani doyuma ulaşmanın ona ilham verdiğini belirten Seyahat Editörü Selen Özyurt, unutamadığı tatil anılarını ve en sevdiği tatil yerlerini MAG Ağustos sayısı için anlattı.

“Önüme bir hedef koymayı ve o hedefi gerçekleştirmek için beklemeyi çok seviyorum.” Açıklamasında bulunan Selen Özyurt şunları söyledi: “Hâlihazırdaki yaz duraklarımdan biri Çeşme, Akdeniz, Ege... “Dinlenme tatili” diyorum ben bu konumlara. Yurt dışı şehirlerine gidince gezip keşfetmekten dinlenmeye vakit ayıramıyorum. İzmir benim için geçen bir yılın duraksama tatili olacak. Ocak ayı için ise erenden Phuket biletimi aldım. Şimdiden o seyahati beklemenin heyecanındayım...”

Selen Özyurt: 'Phuket seyahatimi iple çekiyorum'

Yirmi sekiz yaşında yirmi sekiz ülke gezdiğini aktaran Selen Özyurt “Otuzuncu ülkemi görmek için sadece iki ülke kaldı. Her biri benim için çok özel ve farklı tecrübelerle dolu. Tabii herkesin olduğu gibi benim de favorilerim oldu. Bunların en başında Türkiye’den örnek verecek olursam Mardin diyebilirim. Mardin bana çok cilveli ve enerji veren bir şehir. Yine Türkiye’de başka bir gezegen olan Kapadokya; yaylalarıyla ve doğasıyla ufkunu açan Rize, Trabzon ve tabii ki İstanbul...  Bir yerli gibi değil, kamerayı boynumuza takıp bir gezgin gibi o gözle baştan gezilmeli. Yurt dışı favori listemin başında ise Tayland Phuket ve Japonya Tokyo geliyor. Çok etkilendiğim yolculuklardı” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi