Ads Area

'Kocamı Kim Öldürür?' Aşk mı? Yoksa Para mı?

AŞK mı? Yoksa Para mı? İnsanlar binlerce yıldır bu sorunun cevabını arıyor...

AŞK mı? Yoksa Para mı? İnsanlar binlerce yıldır bu sorunun cevabını arıyor...

Romantik komedi türünde yılın iddialı yapımlarından olan “Kocamı Kim Öldürür?” seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Aşk ve para arasında kalan bir kadının hikayesini eğlenceli bir şekilde ele alan filmde birbirinden usta oyuncular yer alıyor.  Yönetmenliğini Bilal Kalyoncu’nun yaptığı “Kocamı Kim Öldürür?”, TME Films dağıtımıyla 22 Eylül’de vizyonda olacak!

Aleyna Solakel, Burak Satıbol, Hayrettin, Korhan Herduran, Necmi Yapıcı gibi usta oyuncularla dolu kadrosuyla dikkatleri çeken romantik komedi “Kocamı Kim Öldürür?” 22 Eylül’de beyazperdede seyirciyle buluşuyor.

Aşk ve Para arasında kalan bir kadının yaşadığı çaresizliği esprili bir dille aktaran filmin yönetmen koltuğundan Bilal Kalyoncu oturuyor.

Yılın iddialı yapımları arasında yer alan filmde; Merve hayatının baharında binbir zorlukla mücadeleye etmeye çalışan bir kızcağızdır. Hangi işe girse ya başarısız olmuş ya da zenginlerin maskarası haline gelmiştir. Bu durumu değiştirmek, zengin bir hayat yaşamak için bir servet evliliği yapan Merve bir gün bir başkasına âşık olacağını bilemez. Merve Aşk ve Para arasında bir tercih yapmak istemez. Yaptığı evlilik sözleşmesi yüzünden de eli kolu bağlanan Merve’nin tek çaresi kalmıştır? Kocasını öldürmek! 

Filmin Künyesi:

Tür: Romantik Komedi
Senaryo Bilal Kalyoncu – Koray Yeltekin
Yapımcı&Yönetmen Bilal Kalyoncu
Oyuncular: Aleyna Solaker- Burak Satıbol – Hayrettin – Korhan Herduran – Necmi Yapıcı - Cansu Fırıncı – Kemal Uçar – Deniz Oral - Bihter Delüv - Ece Kazımoğlu - Ecemnur Tansoy - Volkan Cal - Barbaros Dikmen - Züleyha Hamza - Ali Kemal Bakar - Serkan Şengül - Faruk Sofuoğlu - Melek Tanker – Engin Üzülmez 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi