Ads Area

Nasıl Güzel Bacaklara Sahip Olunur?

Güzel ve seksi bacaklara sahip olmanın inceliklerini sizin için araştırdık. İşte çekici bacakların püf noktaları!

Sabah uyandığınızda aşağıdan yukarı doğru bacaklarınızı fırçalayın. Ön bacak, arka bacak, popo bölümü 10 dakika boyunca fazla bastırmadan fırçalanmalıdır. Bacaklarınızı fırçalamak kan dolaşımını hızlandıracak ve cilt üzerinde biriken tüm toksinleri temizleyerek cildin nefes almasını ve daha dengeli bir hale kavuşmasını sağlayacaktır.

Muhteşem bacaklara kavuşabilirsiniz! Nasıl mı?

Duşta da yapılması gereken bir takım işlemler vardır. Sıcak ve soğuk su farklılığı vücudun yenilenmesini ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlayacağından çok önemlidir. Sıcak suyun altında kaldıktan sonra kısa bir süre de dayanabileceğiniz soğuklukta suyun altında durursanız, kan dolaşımınız artacak ve bacaklarınızla birlikte tüm vücudunuz sıkılaşacaktır.

Kullanılan kozmetik ürünleri oldukça önemlidir. Yemediğiniz hiçbir ürünü cildinize uygulamamalısınız. İçerisinde petro-kimya atığı olan hiçbir ürünü kullanmamanız gerekir. Çünkü cildiniz üzerine sürdüğünüz her maddeyi emme özelliğine sahiptir. Vücudunuzun doğal dengesini koruyabilmek için doğal içerikli ürünler tercih edilmelidir.  Örneğin; badem yağı veya zeytinyağının içerisine güzel kokması için birkaç damla lavanta ya da gül yağı damlatıp uygulayabilirsiniz.
 
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi