Ads Area

Bahar modasında 2012 trendleri

İşte inanılmaz bahar trendleri, haber detayına bir göz atınız.

Bahar modası

Uzun bir kış dönemi yaşandı, daha canlı olan yeni sezon için düşünmeye başlamanın tam zamanı. 2010 İlkbahar/Yaz trendleri patlama yaratacak. Bu sezonda kot pantolonlarda daha cesur baskılar olacak. Şimdi biraz ısınma zamanı, kotların altından taytları kaldırıp moda vagonuna yeniden binmeye ne dersiniz?.

Kalın baskılar
 
Bu trend ile sokaklarda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Birbirine uymayan motiflerle ve renklerle bunu aşırıya götürün. Ama bize göre, siyah ve gri tonlarda kalın taş baskılarlı eşleştirerek ve bazı komik altın aksesuarlarla bir önermeden daha fazlasını yapabilirsiniz.

Çift kat kot

Bu trendin tek özelliği kumaştır. Taşlanmış kotları açık renkli kot tişörtlerle eşleştirin, yırtıkları yamalayın yada bunların hepsini bir arada yaparak dışarıya çıkın.

Ten rengine yakın tonlar

Pembe renk tonlarının feminen gölgeleri bir süredir öngörülüyordu ama baharın istisnası yok. Caddelerin kızsal pembe tonlara kısıtlaması yok ama bu trende

Çicekler

Nergisin doğal görünümü yaz ve bahar aylarında çiçek baskısının dirilişini gösterir ve caddelerde heryer çiçek desenleriyle kaplıdır.

Yeni moda püsküller

Püsküller son zamanlarda moda dünyasında büyük bir yere sahipler. Ancak bu sezon 20'lerin modası yerine daha çok kovboy tarzı hakim. Yeleğinizi sarkık beyaz bir tişörtle eşleştirin ve doğal bahar görünümü için siyah tozluk ve topuklu ayakkabılarla bu kombinasyonu tamamlayın.

Cin pantolonlar

Haremler, Alaaddin ve Cinler, istediğiniz şekilde isimlendirin. Yaklaşık olarak hepsi aynı şey demek. Bu sezon sokaklar değişik yeni gölge ve şekillerle süslenecek. Rahatlık açısından tamamen mükemmel bir trend.

Orta topuklar

Pratik elbiseler için ideal olan bu ayakkabılar ile iş yerinizde stil ve konforu bir arada sağlayabilirsiniz.

All-in-ones

Bu trendi durdurmanın bir yolu yok çünkü bu trendsokaklarda çok popüler. Yeni sezonda heyecan vericiler.

Kolyeler

Bunu seviyoruz çünkü kolyeler kıyafetinizi canlandırmak için kolay ve etkili  bir yol ve istediğiniz kadar yaratıcı olabileceğiniz bir trend. Bu trendin tek bir kuralı var o da büyük ve kalın kolyeler tercih etmek.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi