Ads Area

Ünlüler formunu nasıl koruyor?

Yaz yaklaşırken zayıflama paniği başladı. Kimi ünlüler pilatesle kimileri yaşam koçlarıyla çalışıyor. Kimi ünlüler ise dünyada da trend olan kutuda yemekle form tutuyor. 

Yaşam koçu: Gülben Ergen, Hadise, Demet Akalın, Hacı Sabancı, yaşam koçuyla çalışıyor. Bebek?te bol bol yürümenin ve eve yemek servisinin bedeli 3 bin Euro.

Boru dansı: Ayşe Kuçuroğlu, Ajda Pekkan, Ayşe Özyılmazel, Lale Cangal, Asena Erkin, Didem Soydan boru dansıyla form tutuyor. Yürürken, koşarken, yüzerken nasıl zorlanıyorsanız boru dansında da o kadar zorlanıyorsunuz. Yağ yakımı ve kalori yakımı yüksek.

Kutuda yemek: Seda Sayan, Metin Arolat, Ebru Destan, Ece Erken gibi çok sayıda isim adrese teslim yemek hizmeti veren Rafinera?yla çalışıyor. Diyetisyenlerin kalori hesabına göre hazırladığı 5 öğün sağlıklı yemek istediğiniz adrese geliyor. Sizin yeriniz ne yiyeceğinizi düşünen birileri olduğu için ?Bugün ne yesem?, ?3 kaşık yemek, 5 kaşık yoğurt? stresi yaşamıyorsunuz. Bu yöntemle zayıflamanın bedeli ayda 870 TL.

Pilates: Ebru Şallı, Özge Ulusoy, Seray Sever pilates tutkunu ünlülerden sadece bazıları. Tek kurslar daha pahalı olurken, grup dersler daha uygun. Eğitmenle özel dersi fiyatı 100-200 TL arasında. Grup alındığında ise 12 derslik fiyat ortalama 210 lira ödüyor.


Kick boks: Ivana Sert, Burcu Esmersoy, Akasya Aslıtürkmen, Pamela Spance ?Harika kondisyon, süper vücut, kendine güven, hızlı karar verme? için kick boks yapıyor.

Bisiklet: Halit Ergenç, Bennu Gerede, Okan Yalabık formunu korumak için bisiklete biniyor. Bisikletle saate 700 kalori yakılıyor.

Dünyada da trend kutuda yemek Mark Wahlberg, Eva Longoria, Kim Kardashian, Zac Efron, Kate Beckinsale adrese teslim yemeklerle form tutan ünlülerden sadece birkaçı? Mark Wahlberg, Eva Longoria ve Kim Kardashian 3 saatte bir yemek getiren Sunfare?le sağlıklı yaşıyor. Müdavimleri arasında Zac Efron?un olduğu Kişinin diyetisyeninin ya da yaşam koçunun hazırladığı diyet listesindaki yemekleri gönderiyor.

Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Dershane Ankara | Kızılay Dershane |