![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbR_8DsKw9I9Pl8Q6HlnqQuKzYPeO7uQ9b2iJuqaXUgeqKOakc11acuy4XjfFngdWGrIRIuYDpnFuAdg7TTjKUVYev4p7lg_QC0Jbm8TzEIBHt08cN58oI52UoXy1q6f_Wd1rCSDj4sz0/s1600-rw/CANSU+DERE-+VAH%25C4%25B0DE+PER%25C3%2587%25C4%25B0N-BEREN+G%25C3%2596KYILDIZ.jpg)
Vahide Perçin , Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Dizi; ‘’anne’’ kavramını derinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor.
Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in üstlendiği MEDYapım-MF Yapım ortak yapımı olan dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak. ‘Mother’ adlı Japon yapımından uyarlanan yeni dizinin senaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor.
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!