Ads Area

Seksenler’de TRT 2 Heyecanı!

TRT 1’in kült dizisi Seksenler, yeni sezonda yine hem komik hem de nostaljik.

TRT 1’in efsane dizisi Seksenler, 197. bölümüyle 15 Ekim Cumartesi akşamı izleyici ile buluşacak. Yeni bölümde mahalleli tek kanallı televizyondan iki kanallıya geçiş heyecanını yaşayacak.

Çınaraltı Mahallesi en büyük şaşkınlarından birini 1986 yılının sonlarına doğru yaşıyordu... Yıllardır televizyonun tek kanallı olmasına alışan insanlar, 2. Kanalın test yayınlarına başlayacağını duyunca büyük bir heyecan yaşar. Herkes sabırsızlıkla TRT 2’nin yayını beklemektedir. Antenler hazırlanır, yüksek yerlerde yayının daha net olduğunu duyanlar Çamlıca’ya bile taşınmayı düşünür. TRT 2 mahalleli tarafından coşkuyla karşılanır, ilk yayının nasıl olacağı merak konusudur.

Taze evliler Nurten ve Seyfi’nin yeni bir problemi vardır. Seyfi yıllardır baktığı papağanını Nurten’in evine getirir. Nurten’in kuşlara alerjisi olunca, Seyfi papağınını Rukiye ve Fehmi’lere vermek ister. Rukiye, papağanı Fehmi’den gizli eve alır. Fehmi, evde papağını görünce ne yapacaktır?

Pastacı Sami’nin kardeşi, memleketteki arsalarını satmak istemekte ama Sami’yi ikna edememektedir. Devreye emlakçı Suat girer. Suat öyle bir plan yapar ki, birbirinden komik anlar yaşanır.

Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, İlker Ayrık, Şoray Uzun, Yasemin Conka’nın yer aldığı sevilen dizi, yeni sezonda yeni yönetmeni Bora Tekay ve yeni oyuncuları Mahir İpek, Kemal Zeydan ve Kemal Kuruçay ile güçlendirdiği kadrosuyla yine eğlenceli hikâyeleri ile izleyicinin karşısında olacak.

Senaryosu Murat Aras ve Birol Güven tarafından kaleme alınan ve Mint Yapım tarafından hazırlanan Seksenler, 15 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi