Ads Area

TRT yapımları yeni sezonda da ilgi uyandıracak

Yaptığımız diziler dünyada birçok ülkede seyrediliyor. Payitaht dizisine yurt dışında da yoğun ilgi var. Burada yaptığınız bir iş ekran karşısındaki herkesin ruh dünyasını etkiliyor. Diriliş'te verilen ruh Türkiye'de inanılmaz bir özgüvene ve mücadeleci ruha etki etti. "

"TRTWORLD FORUM, siyaset ve medyanın Davos'u olacak. Dünyada siyasal meselelerin çözüm ve insan odaklı bakış açısıyla tartışıldığı, çıkar merkezli olmayan ve fikir üreten bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Bu Forum Türkiye’nin dünya sorunlarına çözüm fikirleri üretme misyonuna katkıda bulunacak ve vereceği mesajlar dünya kamuoyu tarafından takip edilecek."

"(TRT genel müdürlüğüne atanması) Bu görevi hakkıyla yapmak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Normal bir mesai anlayışımız yok, çok yoğun ve tempolu çalışıyoruz."

" Yurtdışında Türkiye aleyhine kampanyalar tezgahlanıyor. Bu kampanyaya karşı yapılması gereken tek şey gerçek fotoğrafı olduğu gibi göstermektir. Çünkü Türkiye olarak bizim saklamak durumunda olacağımız, hakkaniyetsiz hiçbir işimiz yok. Şu anda dünyaya ihraç ettiğimiz yapımlarımızla vermeye çalıştığımız şey, Türkiye’nin kendisini yansıtmak. Bunu ne kadar yansıtırsak, o kadar diğer ülkelerde rağbet görüyoruz"

"Özellikle belgesel kanalında birçok planımız var. Bu belgesellerin anlatım dili, içeriği bize özgü olacak. Nasıl bir yapıma “bu bir BBC Belgeseli” deniyorsa, “TRT Belgeseli” dendiğinde de uluslararası alanda herkesin kalite olarak ulaşmaya çalıştığı bir seviye ve böyle bir marka akla gelecek"
"Diriliş Ertuğrul'un 25 Ekim'de ilk bölümü yayınlanacak. Bomba gibi bölümle sezona başlıyoruz. Herkes gibi biz de merakla bekliyoruz"

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi