Son haberler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yeni marka yüzü Özge Özpirinçci

4 Mart 2019 Pazartesi
Türkiye’nin hijyenik ürünler alanındaki yeni ve yenilikçi markası Sleepy, “Sleepy Natural” markalı kadın pedinin reklam iletişimi için sevilen oyuncu Özge Özpirinçci ile işbirliği yaptı.

Meraklandırıcı reklam filmleriyle halkın beğenisini toplayan kampanyanın ana reklam filminde; Sleepy Natural’in saf su, doğal bambu ve doğal pamuktan gelen benzersiz nitelikleri Özge Özpirinçci tarafından eğlenceli bir dille anlatılıyor.

Kadınların, ayın bazı günlerinde duygularını uçlarda yaşamalarının doğallığı ile ürünün doğal ürünlerden elde edilmiş içeriği arasında keyifli bir bağ kuruluyor. Sleepy Natural kadın pedi; saf suyla dokunmuş yumuşacık lifleri, doğal bambudan elde edilmiş emici lifleri ve kuruluğu arttıran doğal pamuk lifleri ile kendi sektöründe ilkleri sunuyor.

Doğallığı ve içtenliği ile tanınan ünlü oyuncu, Sleepy Natural’in reklam filmlerinde ve sosyal medya iletişiminde rol alacağı gibi, markanın önümüzdeki dönem gerçekleştireceği kurumsal sosyal sorumluluk projesine de destek verecek.

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder