Ads Area

Meryem Uzerli’den Turuncu Bağcık Projesine Destek!

Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakende zincirlerinden olan FLO, Kızılay işbirliğiyle geçen sene çocukların yüzlerini güldürmek için başlattığı ‘Turuncu Bağcık’ kampanyasını Meryem Uzerli ile sürdürmeye devam ediyor.Meryem Uzerli’nin destek verdiği kampanya ile bugüne kadar 500 bin bağcığa ulaşılarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan 50 bin çocuk yeni ayakkabılarına kavuştu.

FLO’nun marka elçisi olan Meryem Uzerli, “Çocuklar İçin Birlikte Adım Atalım” diyerek FLO’nun hayata geçirdiği ‘Turuncu Bağcık’ sosyal sorumluluk projesiyle ilkokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocukların, okullarına yeni bir çift ayakkabı ile gitmelerine destek oluyor. KIZILAY ile birlikte yürütülen ‘Turuncu Bağcık’ kampanyası ile bugüne kadar 50 bin çocuğa yeni ayakkabılarını ulaştırarak onları sevindiren FLO’nun önümüzdeki dönem hedefi ise 1 milyon bağcık bağışı ile 100 bin çocuğa ulaşmak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Meryem Uzerli, “Küçücük adımları ile sınırsız hayallere koşan çocuklarımıza destek olmak üzere böylesine anlamlı bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Sadece 5 TL karşılığında alınan Turuncu Bağcık ile çocuklarımızın mutluluğuna büyük katkıda bulunuyoruz. Projenin kapsamında satin alınan Turuncu Bağcık kadar FLO da bağış yaparak daha fazla çocuğumuz yepyeni ayakkabılara kavuşuyor. ” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi