Ads Area

Koronavirüs sürecini nasıl atlattılar?

Rüştü Reçber ve Işıl Reçber, geçtiğimiz günlerde Şamdan Plus dergisine röportaj verdi.

Eski kaleci Rüştü Reçber, geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanmış ve bu hastalığı bir süre yoğun bakımda yattıktan sonra atlatmıştı.

Eşi Işıl Reçber ile birlikte Şamdan Plus'a röportaj veren Reçber, süreç ile ilgili "Virüsü nereden ve kimden kaptığıma dair net bir şey söylemek zor. Dışarısıyla teması kesmekte gecikmiş olabilirim. Bizler hayatımızın akışı gereği birçok yerde oluyoruz. Her ne kadar dikkat etsem de mutlaka bir yerde eksiklik olmuş. Sonuçta gerçek olan bir şey var ki o da bana eşimden geçmediği..." dedi.

Koronavirüs ile ilgili konuşan Işıl Reçber ise, "Magazin basınında farklı bir algı yönetimi oluştu, fakat herhangi bir ihmalim söz konusu değildi. Yurtdışından geldiğinizde aradan 8-9 gün geçmiş, herhangi bir virüs semptomunuz yokken evde izolasyon sırasında başka bir rahatsızlığınız da olabilir. İnsanlık hali, sağlık kuruluşuna veya hastaneye gitmeyecek misiniz?

Benim de öyle devam eden bir tedavim vardı ve çok kısa ona gittim, gerekli maske eldiven ve sosyal mesafe kontrolü ile. Benim de hasta olmam beklendi bu süreçte, "haklı çıktık" diyebilmeleri için. Çok şükür olmadı. Halbuki işin gerçek durumunu eşim de, ben de çok iyi biliyoruz." dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi