Ads Area

Survivor'da küfür gerilimi!

Survivor'un geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüne Nisa'nın ettiği Çekçe küfür damgasını vurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 programının geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüne Mert Öcal ve Nisan Bölükbaşı'nın arasında yaşanan sözlü gerilim damga vurdu.

İletişim oyununda Mert'in sözleri sonrasında Çekçe karşılık veren Nisa, bu sözlerin anlaşılamaması nedeni ile tartışma çıkardı. Yasin'in Nisa'nın sözlerini "Kapa çeneni boş yapma" olarak çevirmesinden sonra sinirlenen Mert "Aramızda 20 yaş var, terbiyesizlik yapma" cevabını verdi. Bu tartışmadan sonra Acun Ilıcalı, Nisa'ya dönerek "Çekçe bir şeyler söyledin. Hiçbirimizin Çekçe'si olmadığı için o söylediğin bir tek senin anlayacağın cümlelerdi" dedi. Konu hakkında açıklama yapan Nisa, ""Ağır küfür yoktu.

Son zamanlarda saygısız insanlarla konuştuğum için bu bana artık son nokta oldu. İçimden artık bir şeyler boşaltmam gerekiyordu." dedi. Acun Ilıcalı da "Kimse sana o lafları söylemiyor. İzin vermiyoruz bu sözlere. Kimsenin kötü söz söylemesini istemiyoruz. Bu konulara dikkat etmen lazım. Birisi bu tip sözleri sana derse de karşısında beni bulur." diyerek Nisa'yı uyardı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi