Ads Area

Uraz Kaygılaroğlu #İşinEsanslarını Anlatıyor

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası olan Old Spice ile ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu İşin Esansları video serisinde bir araya geldi. Uraz Kaygılaroğlu videolarda esanslı bir Old Spice erkeğini canlandırıyor.

Uraz Kaygılaroğlu Old Spice ile #İşinEsanslarını Anlatıyor


Dünya genelinde sıra dışı ve mizah dolu reklamlarıyla erkek bakımında akla ilk gelen marka olan OldSpice, sprey, roll on, stick ve jel deodorant, duş jeli gibi ürün çeşitlerinden oluşan 7 farklı serisi için Türkiye pazarında da yaptığı dikkat çekici çalışmalarıyla öne çıkıyor. Old Spice, bu kez Whitewater serisi için alışılmışın dışında bir işe imza attı.


Old Spice’ın Uraz Kaygılaroğlu’yla birlikte “Esanslı Erkek” manifestosunu anlattığı İşin Esansları serisinin ilk videosu Old Spice sosyal medya hesapları üzerinden yayınlandı. Esanslı Erkeğin inceliklerine değinilen seride Uraz Kaygılaroğlu erkekliği tek bir yönüyle ele almak yerine, geniş kapsamlı ve çok yönlü olarak tanımlayan bir Old Spice erkeğini canlandırıyor. Bu seri kapsamında çekilen beş videoda, Uraz Kaygılaroğlu farklı hikayelerle esanslı erkek olmayı İşin Esansları videolarında anlatacak.


Kaygılaroğlu, yayınlanan videoda ilk buluşmada bir kadının kalbini kazanmak için izlenebilecek yolları aktarıyor ve ilk buluşmada sen sus #İşinEsansları konuşsun diyor. Serinin devamında ise halı saha maçı öncesi takım motivasyonu nasıl sağlanır, hızlı ortamların hakkı nasıl verilir, vahşi doğada sıradan bir kamp nasıl kurulur ve ev işleri titizlikle nasıl yapılır başlıklı videolarla ‘’Esanslı Erkek nasıl olunur?’ sorusunun cevabını Old Spice’a özgü birbirinden esanslı hikayelerle anlatmaya devam edecek.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi