Ads Area

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci canlı yayında kavga etti!

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci canlı yayında kavga etti!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya, canlı yayında kavga etti.


Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci canlı yayında kavga etti!


Manken Deniz Akkaya, geçtiğimiz gün bir kanalda yayınlanan magazin programında ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Taşıyıcı anne bulduğunu iddia ettiği Ciğerci'nin yayına bağlanmasıyla ortalık gerildi ve ikili kavga etti. 


Selin Ciğerci'nin “Sizin canınız sıkılıyor galiba Deniz Hanım… Şu anda ne hamile olan biri var ne de taşıyıcı anne. Ben sadece isteklerimi söyledim. İstersem evlatlık alırım, istersem taşıyıcı annelik yaptırırım. Size ne?” sözlerine yanıt veren Deniz Akkaya, “Öyle olmuyor işte… Herkes annelik normlarına uygunsa anne olabilir. Bu kadar sosyal medyadan açıklamalar yaparken, taşıyıcı anneliğin Türkiye’de kanuna uygun olup olmadığını araştırmadınız mı?” sorusuyla karşılık verdi. 


Soruyu yanıtlayan Selin Ciğerci, "Ben sadece isteklerimi söyledim. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur. Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye'de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki? Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar coronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar benim çocuğumla para kazanmama taktıysanız... Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya" dedi.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi