Ads Area

"Aldatıldım" demişti! MasterChef Duygu evleniyor!

"Aldatıldım" demişti! MasterChef Duygu evleniyor!

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı "Aldatıldım" açıklaması ile gündeme oturan Duygu Acarsoy, sevgilisiyle barıştığını ve evleneceğini söyledi.


"Aldatıldım" demişti! MasterChef Duygu evleniyor!


MasterChef Türkiye'nin elenen yarışmacılarından olan Duygu, geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yapmış ve "Sevgilim beni aldattı!" demişti. Bu açıklamadan sonra çok konuşulan ünlü yarışmacı, o sevgilisi ile evleneceğini açıkladı. 


Özel hayatı ile ilgili açıklama yapan Duygu Acarsoy, "İlişkimde bir yanlış anlaşılma var. Nişanlımın eski kız arkadaşı sabah erkenden beni arayıp 'Erkek arkadaşın seni benimle aldatıyor' dedi. Nişanlımı arayıp 'Sen nasıl bir saçmalık yaptın?' diye sordum. Çocuğu hiç dinlemeden telefonu yüzüne kapattım ve yüzüğü attım. 


Aradan birkaç gün geçip sinirim yatıştıktan sonra beni nişanlım aradı ve 'Bu durumun olmadığını ispatlayacağım' dedi. Kız (Nişanlısının eski sevgilisi) ayrılmamız için gerçekten de böyle bir oyun yapmış. Keşke önce birlikte olduğum kişiyi dinleseydim. Orada bir hata yaptım. Yüzüğü tekrar taktım hatta yakında da evleniyorum. 


Pandemiden dolayı düğün yapmayacağız sadece nikah ve ardından yemek vereceğiz. Bu olayın kurgu olma durumu yok zaten" dedi.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi