Ads Area

Cansel Elçin'e olgunluk yakıştı!

Cansel Elçin'e olgunluk yakıştı!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, perşembe akşamı STAR TV’de ekrana gelmeye başlayacak ‘Sol Yanım’la ekrana dönen Cansel Elçin, iş adamı İhsan Kutlusay’ı canlandıracak!


Rolü için saçlarını kırlaştıran Elçin; orta yaşlı, tüm karizmasıyla hırslı bir iş adamı olarak sevenlerinin karşısına çıkacak.


Eski İstanbullu, tanınmış ve varlıklı bir ailenin tek oğlu olarak, Kutlusay hanedanlığının hırslı temsilcisi olan İhsan Kutlusay, eğitimli, yakışıklı ve azimli bir işadamı! En büyük zaafı, başarıya ve başarılı insanlara karşı hastalıklı tutkusu! Bu tutku, oğluna ve kızına karşı sevgi beslemesine bile engel!


İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ


Eşini kaybettikten sonra, genç bir mankenle ikinci evliliğini yapan İhsan Kutlusay karakteri için imajını değiştiren Cansel Elçin, olgun yakışıklılığı ile sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla övgü alıyor.


Cansel Elçin'e olgunluk yakıştı!


Görkemli prodüksiyonu, yıldız adayı genç oyuncuları ustalarla buluşturan kadrosu, göz alıcı mekanları ve kostümleri ile son derece iddialı ‘Sol Yanım’, perşembe STAR TV ekranında izleyiciyle buluşacak.


Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’, “tesadüflerin yol açtığı yepyeni başlangıçların hikayesi!”


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi